Bilgisayarı satıp 2. el almak mantıklı mı?

yalnız benim attığım daha güçlü değilmi zaten rx 6500xt nin vrami düşük vram çok önemli değil zatende

şu mantıklımı sizce https://www.hepsiburada.com/power-b...t-vkg2055s-p-HBV000018RUMX?magaza=Hepsiburada

toplamda 10698 tl ye geliyor
SSD aşırı overpriced PSU canlı bomba.

Performax PSU almayın. 2 el de bu fiyatlara gayet kaliteli PSU'lar bulunmakta ama derseniz illa 0 olacak Aerocool alın en azından bilindik.

Performax PSU almayın. 2 el de bu fiyatlara gayet kaliteli PSU'lar bulunmakta ama derseniz illa 0 olacak Aerocool alın en azından bilindik.

sorum biraz saçma olcak ama annemi kasa pc almaya ikna edemiyorum nasıl ikna edebilirim her parçası ayrı ben istemem kasa fln diyor laptop istiyor ama oyuncu laptopların fiyatları uçmuş zaten ben laptop istemiyorum ikna nasıl edebilirim

E ben nasıl ikna ettim diye düşündüm hocam da o kadar toplayıp satıp toplama bi daha yaptım ki unuttum. Sahibinden piyasalarını gösterin yada sıfır piyasasını bak bu daha ucuz deyin.

sorum biraz saçma olcak ama annemi kasa pc almaya ikna edemiyorum nasıl ikna edebilirim her parçası ayrı ben istemem kasa fln diyor laptop istiyor ama oyuncu laptopların fiyatları uçmuş zaten ben laptop istemiyorum ikna nasıl edebilirim
Oyuncu laptoplarının sorunlarını anlatabilirsin

Isınıyorlar
Daha pahalıya daha düşük performans veriyorlar
Çok ses çıkarıyorlar

E ben nasıl ikna ettim diye düşündüm hocam da o kadar toplayıp satıp toplama bi daha yaptım ki unuttum. Sahibinden piyasalarını gösterin yada sıfır piyasasını bak bu daha ucuz deyin.
şimdi ben şunu gösteriyiroum bak bu güzel diye sen anca oyun için istiysoun zaten diyor sghsıjhgısgs

Geri
Yukarı