Bilgisayarı Windows 10'dan Windows 8 yapmak mantıklı mı?

TheBoraw

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Msi 785gm-51 Anakart, AMD Phenom II 4x 945 İşlemci, AMD Radeon HD 6670 Ekran Kartı, 12 Gb Ram, Windows 10, 1 SSD 2 HDD, PL-9258 PSU
Meslek
Öğrenci
RAM
12 gb
SSD veya HDD modeli
hdd
Ekran kartı
AMD Radeon 6670
Anakart
Msi ms-7596 versiyon; 1.2
İşlemci
AMD Phenom II 2 545 x2
Merhaba arkadaşlar. Elimde orijinal Win 8 CD'si var. Bilgisayarım gerçekten yavaşlamaya başladı. Herhangi bir şeyi silmek veya düzenlemek istemiyorum bu yüzden sizce bilgisayarı Win 8 yapsam mı? Sistem bilgilerimi eke koydum. Herhangi bir verimin gitmesini istemiyorum. Tavsiye verir misiniz? Teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar. Elimde orijinal Win 8 CD'si var. Bilgisayarım gerçekten yavaşlamaya başladı. Herhangi bir şeyi silmek veya düzenlemek istemiyorum bu yüzden sizce bilgisayarı Win 8 yapsam mı? Sistem bilgilerimi eke koydum. Herhangi bir verimin gitmesini istemiyorum. Tavsiye verir misiniz? Teşekkürler.
Windows 8 kullanılmaz. Windows 10’la devam et.

Evet. Yapabilirsiniz. Sistem biraz olsun rahatlar.

Windows 8 iyi değil. Ya 8.1 kullanın ya da Windows 10 ile devam edin.

Sistem ile Windows 10 uyumlu aslında. Veri durumu söz konusu olduğu için format öneremiyorum. Yoksa en sağlıklı işlem format olacaktı.

Eski bilgisayarımda Windows 10'dan Windows 8'e geçiş yaptım, biraz hızlanma etkisini gösterdi ama bazı uygulamaları ( uygulamaları hatırlamıyorum ) yükleyememiştim, biraz sorun çıkartabilir. Windows 10'dan devam etmeni tavsiye ederim.

SSD satın al 12 GB rame sahipsin. Steam 130 gün sonra 8.1 desteğini kesecek.

Orjinal ise windows 8.1 yapıp 10 yükseltin bence.
8.1 yok hocam 8 var 7 var.

Evet. Yapabilirsiniz. Sistem biraz olsun rahatlar.

Teşekkürler.

Windows 8 iyi değil. Ya 8.1 kullanın ya da Windows 10 ile devam edin.
7 önerirmisiniz hocam

Eski bilgisayarımda Windows 10'dan Windows 8'e geçiş yaptım, biraz hızlanma etkisini gösterdi ama bazı uygulamaları ( uygulamaları hatırlamıyorum ) yükleyememiştim, biraz sorun çıkartabilir. Windows 10'dan devam etmeni tavsiye ederim.
önceden geçtiğim olmuştu. win 8 mağazası çalışmıyor onun uygulamaları yüklenmiyor. (itunes vs.)

Yeni konular

Geri
Yukarı