Bilgisayarı Windows 10'dan Windows 8 yapmak mantıklı mı?

SSD satın al 12 GB rame sahipsin. Steam 130 gün sonra 8.1 desteğini kesecek.
nasıl yani? oyunlar oynanmayacakmı? yoksa onlinemı oynanmayacak?

Sistem ile Windows 10 uyumlu aslında. Veri durumu söz konusu olduğu için format öneremiyorum. Yoksa en sağlıklı işlem format olacaktı.
teşekkürler hocam. aşırı önemli bilgilerimi yedekleyip format atsam daha iyi olacak galiba.

nasıl yani? oyunlar oynanmayacakmı? yoksa onlinemı oynanmayacak?

teşekkürler hocam. aşırı önemli bilgilerimi yedekleyip format atsam daha iyi olacak galiba.
Evet doğrudur. Windows 8 vs geri dönmeye çalışmaya gerek yok. İşletim sisteminiz o kadar da kötü değil. Kaldı ki olmadı modofiyeli windows 10 da kullanabilirsiniz. Daha az güç harcayan işletim sistemi kullanmanız mümkün. Ancak format atmak şimdilik en mantıklısı olacaktır. Kaldı ki hdd kullanıyorsunuz. Bu durumun hdd ile alakalı olması da var. Özellikle kullandığınız hdd yılını doldurmuş ve kalitesiz ise çok normal bir durum olacaktır. Kaldı ki bu süreç zarfında darbe de almış olabilir. Siz en iyisi hdd bad sector taraması yapın. İndireceğiniz uygulamayı atıyorum. Oradan bed sector seçeneğine gelip kontrol edin. Bu süreç biraz zaman alacaktır. HDTUNE

Merhaba arkadaşlar. Elimde orijinal Win 8 CD'si var. Bilgisayarım gerçekten yavaşlamaya başladı. Herhangi bir şeyi silmek veya düzenlemek istemiyorum bu yüzden sizce bilgisayarı Win 8 yapsam mı? Sistem bilgilerimi eke koydum. Herhangi bir verimin gitmesini istemiyorum. Tavsiye verir misiniz? Teşekkürler.

Hard disk kullanıyormuşsunuz ve işlemciniz ve ekran kartınız Windows 10 için düşük kalıyor maalesef Windows 8.1 kullanabilirsiniz

Güncelleme almayacak. Güncelleme almadanda Steam açılmaz diye düşünüyorum.

Windows 8.1 Steam desteği 2025'e kadar

Hard disk kullanıyormuşsunuz ve işlemciniz ve ekran kartınız Windows 10 için düşük kalıyor maalesef Windows 8.1 kullanabilirsiniz.

Windows 8.1 Steam desteği 2025'e kadar.

Ben Steam'de iken 140 gün yazıyordu. Windows 8.1 kullanıyordum.

Hard disk kullanıyormuşsunuz ve işlemciniz ve ekran kartınız Windows 10 için düşük kalıyor maalesef Windows 8.1 kullanabilirsiniz

Windows 8.1 Steam desteği 2025'e kadar

Steam, Windows 7, 8 ve 8.1 İçin Desteği Keseceğini Açıkladı baktım ve doğruymuş. 1 ocak 2024 de kapanıyor.

Hard disk kullanıyormuşsunuz ve işlemciniz ve ekran kartınız Windows 10 için düşük kalıyor maalesef Windows 8.1 kullanabilirsiniz.

Windows 8.1 Steam desteği 2025'e kadar.

Teşekkür ederim hocam ama sıfırlamaya karar verdim. 8.1 ISO indirmek icin USB maalesef ki yok şu anda çok pahalı. Sıfırlayıp yoluma devam edeceğim.

Evet doğrudur. Windows 8 vs geri dönmeye çalışmaya gerek yok. İşletim sisteminiz o kadar da kötü değil. Kaldı ki olmadı modofiyeli Windows 10 da kullanabilirsiniz. Daha az güç harcayan işletim sistemi kullanmanız mümkün. Ancak format atmak şimdilik en mantıklısı olacaktır. Kaldı ki HDD kullanıyorsunuz. Bu durumun HDD ile alakalı olması da var. Özellikle kullandığınız HDD yılını doldurmuş ve kalitesiz ise çok normal bir durum olacaktır. Kaldı ki bu süreç zarfında darbe de almış olabilir. Siz en iyisi HDD bad sector taraması yapın. İndireceğiniz uygulamayı atıyorum. Oradan bed sector seçeneğine gelip kontrol edin. Bu süreç biraz zaman alacaktır. HDTUNE

Paralı be hocam boş verin.

Yeni konular

Geri
Yukarı