Bilgisayarım çip değişimi sonrası performans kaybetti

Hayır Windows üzerinden yapılıyor, işletim sistemi ile uyumlu olan versiyonu indirip Standart VGA Grafik Bağdaştırıcısı'nı güncelleyeceksiniz.
teşekkür ederim.
Son kez birşey soracağım verdiğin sitedeki
Automatically update your drivers
Identify your products and get driver and software updates for your Intel hardware. olan yere mi tıklayacağım yoksa alt alta sıralanan driverlerden birini mi kuracağım

teşekkür ederim.
Son kez birşey soracağım verdiğin sitedeki
Automatically update your drivers
Identify your products and get driver and software updates for your Intel hardware. olan yere mi tıklayacağım yoksa alt alta sıralanan driverlerden birini mi kuracağım
Senin işlemcin ile uyumlu Windows 7 x64 sürücüsünün linki Download Intel® HD Graphics Driver for Windows* 7/8-64-bit
Downloads for Intel® Core™ i3-2330M Processor (3M Cache, 2.20 GHz) BU senin işlemcin için bütün sürücüler ama senin bir tek İntel HD Graphics'i yüklemen lazım.

Aslında götürdüğüm kişi akrabam umarım yanlış birşey yapmamıştır

ismini bilmiyorum
bu çipin şeklindeydi
Resimdeki gibi birşeyse Anakart uzerindeki Mosfetlerden birini degistirmis olabilir ama gürültuden ziyade pc n hic acilmaz veya kendi kendine kapanir dururdu laptop içinde gürültü yapacak parça ya Fan yada bozuk Hdd Sen arkadaslarin dedigi gibi Driverlarini yeniden kur özelliklerini tekrar kontrol et Ram, islemci, Grafik islemci falan eskisiyle aynı mı

Resimdeki gibi birşeyse Anakart uzerindeki Mosfetlerden birini degistirmis olabilir ama gürültuden ziyade pc n hic acilmaz veya kendi kendine kapanir dururdu laptop içinde gürültü yapacak parça ya Fan yada bozuk Hdd Sen arkadaslarin dedigi gibi Driverlarini yeniden kur özelliklerini tekrar kontrol et Ram, islemci, Grafik islemci falan eskisiyle aynı mı
gürültü yapıp açılmıyordu ekleme yapmayı unutmuşum
Senin işlemcin ile uyumlu Windows 7 x64 sürücüsünün linki Download Intel® HD Graphics Driver for Windows* 7/8-64-bit
Downloads for Intel® Core™ i3-2330M Processor (3M Cache, 2.20 GHz) BU senin işlemcin için bütün sürücüler ama senin bir tek İntel HD Graphics'i yüklemen lazım.
Kardeşim şimdi deneme cesareti buldum ve denedim.
ALLAH senden razı olsun düzeldi. :D

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı