Bilgisayarım hacklendi mi?

@olyshoweR Tamam, kendini geliştirdi ama bunu oyun oynarken arkada tarama yaparak geliştirmesi dışında başka yapabileceği bir şey yok mu? Ayrıca çoğu bulduğu şey crack oyunlar.
Zamanlanmış taramayla bunu çözebilirsiniz. Crack oyunlarda bende şu anlık sıkıntı çıkarmadı. Fakat dosyayı dışlananlar listesine almak da çok zor bir iş değil.

Bu espriler geride kaldı artık. Microsoft, Windows Defender'i geliştirdi bayağı. İsmi eskilerden mimlendiği için çoğu kullanıcı önyargılı. Temel güvenlikte Windows Defender oldukça yeterli.
@Zinederon'da dediği gibi çoğunlukla korsan oyunları buluyor, oyun hilelerini vb. Windows defender kullananların bilgisayarına çok rahat girilir.İyi günler

Temel güvenlik için Windows Defender gayet iyi. Test sonuçlarına bakmayı unuttunuz galiba. Bilgisayarımda onlarca korsan oyun var ve Windows Defender gıkını çıkarmadı. (Temiz)

Dışlananlar listesine eklemek çok mu zor? Zamanında adı çıktı evet, ama günümüzde temel güvenlikte oldukça yeterli.

Temel güvenlik için Windows Defender gayet iyi. Test sonuçlarına bakmayı unuttunuz galiba. Bilgisayarımda onlarca korsan oyun var ve Windows Defender gıkını çıkarmadı. (Temiz)

Dışlananlar listesine eklemek çok mu zor? Zamanında adı çıktı evet, ama günümüzde temel güvenlikte oldukça yeterli.
Siz oyununuzu oynarken arkada virusler işi hallediyor iyi oyunlar.Parayı veren düdüğü çalar.

Windows Defender’e karşı bir önyargı var aynı “Kaspersky en iyisi diğerleri kötü” algısı gibi. Gerçekten Defender gittikçe geliştiriliyor. Şahsen 3. bir AV kullanıyorum ama Defenderin bulduğu yanlış bulamadığı virüs gibi bir algı mantık dışı. Kaliteli AV’lerin bile bulamadığı virüsü Defender bulabilir aynı Defender’in bulamadığını AV’lerin bulması gibi. Değişken şeyler ancak buna bu kadar büyük bir önyargıyla yaklaşmak yanlış. Şahsen Defender’i bazı konularda eksik görüyordum ancak her güncellemeyle bazı eksikleri kapatıyorlar.

Ayarlarda virüs tehdit korumasına geldiğimde tehdit bulundu diyor. Kısa süre önce Google arka plan sanatçısına bakmak için sol alta tıklamıştım. Zararlı olabilir diye engelledi. Endişelendim. Yardımcı olabilir misiniz?
Ayrıca
Eylemleri başlat demeli miyim?

Eki Görüntüle 1216035

Düşük diyor yüksek olduğu zaman korkmalısın.

Yeni konular

Geri
Yukarı