Bilgisayarım hacklendi mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konu sahibi panik yapıp format atabilirdi sonra her şeyi baştan kuracaktı ve yine aynısı başına gelince şimdi format çözüm mü olmuş oluyor.
Eğer sistemde virüs olsaydı evet format çözüm olacaktı. Arkadaş, Görev Yöneticisi'ne girip Steam'i kapatıp bir duruma bakmadan konu açtıysa bu format öneren arkadaşın sorunu değil.

Eğer sistemde virüs olsaydı evet format çözüm olacaktı. Arkadaş, Görev Yöneticisi'ne girip Steam'i kapatıp bir duruma bakmadan konu açtıysa bu format öneren arkadaşın sorunu değil.

Steam'den kaynaklı olcağını nereden bilebilirdim cunku sadece oyun oynama platformu.

İşini garantiye alması için format atmayı tavsiye ettim. Ben kendi sistemimde hem Windows hem de Linux kullanıyorum. Bankacılık vs işlemler için kesinlikle Windows kullanmıyorum.

Steam'den kaynaklı olcağını nereden bilebilirdim cunku sadece oyun oynama platformu.
Oyun oynarken başınıza gelmiş. Oyunu Steam'den açtınız. Dolayısıyla Steam'i kapatmayı düşünebilirdiniz. Ama konu bu değil. Arkadaşın formata çözüm değil demesi. Virüs varsa yapılabilecek en güvenli yol formattır.

Format her zaman en son çözümdür ondan önce yapılabilecek bir yöntem vardır illa eğer o yontemler ise yaramiyorsa formati oyle atican.

Oyun oynarken başınıza gelmiş. Oyunu Steam'den açtınız. Dolayısıyla Steam'i kapatmayı düşünebilirdiniz. Ama konu bu değil. Arkadaşın formata çözüm değil demesi. Virüs varsa yapılabilecek en güvenli yol formattır.

Tamam dediğiniz gibi olsun peki donanım parçalarına yapışan virüsleride formatla mı çözeceğiz değil mi?
Format her zaman en son çözümdür ondan önce yapılabilecek bir yöntem vardır illa eğer o yontemler ise yaramiyorsa formati oyle atican.
Heh bunu dese tamam derim, adam direkt git format at diyor pes.

Uygulayın.
Konu çözüldü hocam. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı