Bilgisayarım hacklendi mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Antivirüs bir şey bulamamasına rağmen böyle bir olay olduysa formattan başka çare kalmıyor. Temiz kurulum yapın. Bu arada modem arayüz ve ağ şifresini değiştirmeyi unutmayın. Bu işlemi PC'nin güvenli olmadığını varsayarak telefondan yapın.

Kesinlikle bilgisayarı kapatmayın yoksa iso yazdırmak için başka bir bilgisayara ihtiyaç duyacaksınız, deneyimlerime dayanarak söylüyorum ki bu gibi virüsler (tabi virüs olduğuna emin olun) bilgisayar kapandığı anda içinde ki işletim sistemini siliyor.

Şakaydı hocam 😄.

Dediğimi deneyin bir de üstte belirttim.

Arkadaşın dediği şey gerçek mi Steam hesabımın şifresi 2 tane yakın arkadaşımda var o şekilde PC'me erişebiliyor mu cunku bende oyun oynuyordum Steam üzerinden.

Arkadaşın dediği şey gerçek mi Steam hesabımın şifresi 2 tane yakın arkadaşımda var o şekilde PC'me erişebiliyor mu cunku bende oyun oynuyordum Steam üzerinden.

Evet oyundan çıktığınız zaman erişimleri kalkar.

Dediğiniz şey bu sanırım yani evet.

Çözüm olarak işaretlesen sevinirim.

Oyundan çıkmadım ama interneti çektim o zaman gitti erişimi direk bakacağım inşallah onun yuzundendir arkadaşlarıma soracağım yapan var mı?

Evet arkadaşım yapmış şakaydı deyip gülüyor burada ağlamaktan bir hale dondum Steam şifremi verirsem ne olayım teşekkürler @Dreads

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı