Bilgisayarım hacklendi

Adamdaki yüreğe bak Defender'a güvenip crack oyun kuruyor.

Kaspersky Free olur ESET olur mutlaka olması gerek.

Gel de anlat işte.
Neyse "korsan indiren herkesin başına gelmesi dileğiyle".

Korsan indirenlere karşı bu söylemlere anlam veremiyorum bir bakıma. İki taraf da haklı bana kalırsa. Crack indirmek kötü elbette bir emeğe bedavadan ulaşıyorsun fakat ülkemizin içinde bulunduğumuz durumda herkes bu fiyattaki oyunları alabilecek düzeyde değil ekonomik açıdan.

Korsan indirenlere karşı bu söylemlere anlam veremiyorum bir bakıma. İki taraf da haklı bana kalırsa. Crack indirmek kötü elbette bir emeğe bedavadan ulaşıyorsun fakat ülkemizin içinde bulunduğumuz durumda herkes bu fiyattaki oyunları alabilecek düzeyde değil ekonomik açıdan.

Bir de düşük bütçeli oyunlar da değil ki.

Benim TLOU Remastered'i korsan oynamam onları etkilemez bile.

Bir de düşük bütçeli oyunlar da değil ki.

Şu anda zaten Steam dolar kurunu bilerek aşağıda tutuyor buna rağmen son zamanlarda çıkan herhangi bir oyunu bile almak istesek grafiği ve oynanış açısından yüksek bir oyunu, en az 150TL. Herkesde bu lüks yok maalesef insanlar zevkine crack kurmuyor.

Şu anda zaten Steam dolar kurunu bilerek aşağıda tutuyor buna rağmen son zamanlarda çıkan herhangi bir oyunu bile almak istesek grafiği ve oynanış açısından yüksek bir oyunu, en az 150TL. Herkesde bu lüks yok maalesef insanlar zevkine crack kurmuyor.
Ben de zevk almıyorum.
Offline oynamak hoşuma gitmiyor ama oynuyorum.

Aynen öyle. Online modu olan bir oyunu Offline oynaya oynaya nereye kadar gidebilirsin ki?
Bazı tipler "otobüze gaçök binmöq ile aynı ŞeY" diyor.
Sanki yolcuların hakkını yiyoruz.
Z ile başlayıp A ile biten Bulgar sitesini kullanıyorum.
(Öneri değil vallahi bir salın)

Yeni konular

Geri
Yukarı