Bilgisayarım hacklendi

Cyren'i deneysedin keşke. Bitdefender daha iyi bence Kaspersky'den. Fakat Kaspersky bulamıyorsa o da muhtemelen bulamaz. Yok yok iyi böyle pardon.

Cyren internet sadece. Bunu unuttum.
Kaspersky 1 tehdit algıladı ve silip taramayı bitirdi. İçim rahat etmeli mi

Cyren'i deneysedin keşke. Bitdefender daha iyi bence Kaspersky'den. Fakat Kaspersky bulamıyorsa o da muhtemelen bulamaz. Yok yok iyi böyle pardon.

Cyren internet sadece. Bunu unuttum.
Çok teşekkür ederim ayrıntılı bir şekilde rapora baktığımda C dosyasında bir Trojan tespit edilmiş ve Kaspersky silmiş. Çok teşekkür ederim yorum yazan ve yardımcı olan herkese.

Dün itibarıyla hayatımda ilk defa Torrent'ten oyun indirmeye kalktım. Yanlış bir şey yapmış olsam gerek indirdiğim exeyi açınca önce Google Chrome'u sildi. Sonra da bir dosyaya erişim kısıtladı. Çalınan çırpılan bir şey yok hemen Chrome'u silip geri yükledim. Windows Defender'ı çalıştırdım tarattım antivirüs indirdim onlar da temiz diyorlardı bir sorun kalmadı herhalde diye düşündüm. Fakat bu öğlen 2 Gmail'den de beni attı ve güvenlik sorunu verdi. Birisi cihazlarınızdan birinde bir uygulamayla erişim sağlıyor gibi bir şey yazıyordu ve evet o cihaz bilgisayarım. Ne yapmalıyım? Nasıl bulup atacağım?

Şifrelerini değiştirip çok yönlü doğrulamarını aç sonra da format at en iyi çözüm bu şu anlık

Geri
Yukarı