Bilgisayarım kontrol ediliyor

• Konuyu başlatan Lasty
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 112
  • Görüntüleme 9B

Lasty

Decapat
Makaleler
1
Arkadaşlar 4 gündür bilgisayarım kontrol altında. Hangi uygulamalara girdiğimi SS'leriyle bakıyorlar. Bilgisayara bir uygulama inmiş, olay günlüğünde yazıyor ama uygulama yok. Program Files'a falan her şeye baktım. Lütfen ne yapacağımı söyleyin.

Kontrol altında falan değil, siz öyle sanıyorsunuz. Bilgisayarınız temiz. Fazla da kurcalamayın, gereksiz detaylara takılmayın. Olayları muhtemelen yanlış yorumluyorsunuz. Konuyu da iyice ebesinin nikahına çevirmişler valla, ciddi bir şeyi eğlence konusu yapmak da bizim millete özgü bir durum olsa gerek. Klavyeyi sökün, tavsiyesine gülmedim değil ama : D

Kontrol altında falan değil, siz öyle sanıyorsunuz. Bilgisayarınız temiz. Fazla da kurcalamayın, gereksiz detaylara takılmayın. Olayları muhtemelen yanlış yorumluyorsunuz. Konuyu da iyice ebesinin nikahına çevirmişler valla, ciddi bir şeyi eğlence konusu yapmak da bizim millete özgü bir durum olsa gerek. Klavyeyi sökün, tavsiyesine gülmedim değil ama : D
Hocam bir saattir aynı şeyi söylüyorum kimse takmıyor herkes format diye tutturmuş.

Adam 6 kere Malwarebytes ve Kaspersky ile tarama yapmış ve sonuç temiz çıkmış ve hala etkileri devam ediyor virüsün en kesin çözüm format.

İmleçin kontrol edilmesi; arada program açılması ve geçen gün inmiş bir setup programına ne demeli?
2021-04-09 (1).png

Gerçekten bunu ben yüklemedim ve ne olduğunu bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı