Bilgisayarım Oyun Oynarken Kapanıyor

sefai

Centipat
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Merhaba. Bir önceki konudan bir sonuç bulamadığım için yeni bir konu açmak istedim. Oyun oynarken bilgisayar aniden kapanıyor. Yeni topladığım için macunun bittiğini sanmıyorum servise de göndermek istemiyorum bilgileri atacağım bakarsanız sevinirim. Oynadığım oyun Stranded Deep ve ekran kartım güncel.
Ekran Alıntısı.PNG
1.png
2.png
Adsız.png..png

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladım teşekkür ederim. Kasayı açıp fanlara baktım ve 5 ide çalışıyor ama oyundayken hiç denemedim bakmadımda dediğini yapacağım tekrar döneceğim ilgin için teşekkürler.
Fanlardan ve macundan yapmıyorsa nedeni ne olabilir bilen veyahut tahminde bulunucak arkadaşlar yardım edebilirlermi.
İşlemci sıcaklığını bilmiyorum fakat ekran kartın olması gerekenden çok fazla ısınıyor. Elimizdeki bilgilere dayanarak ekran kartının daha da fazla ısınıp zarar görmesini engellemek için bilgisayarının kendini kapattığını söyleyebilirim. İşlemci sıcaklığını da yük altındayken kontrol et. Eğer yüksek sıcaklıktaysa sorununun bu olduğuna emin olabiliriz.

Son düzenleme:
İlgin için
İşlemci sıcaklığını bilmiyorum fakat ekran kartın olması gerekenden çok fazla ısınıyor. Elimizde bilgilere dayanarak ekran kartının daha da fazla ısınıp zarar görmesini engellemek için bilgisayarının kendini kapattığını söyleyebilirim. İşlemci sıcaklığını da yük altındayken kontrol et. Eğer yüksek sıcaklıktaysa sorununun bu olduğuna emin olabiliriz.
İlgin için teşekkür ederim.Dediklerini uygulayacağım ve geri dönüş yapıcağım.

Anladım teşekkür ederim. Kasayı açıp fanlara baktım ve 5 ide çalışıyor ama oyundayken hiç denemedim bakmadımda dediğini yapacağım tekrar döneceğim ilgin için teşekkürler.
Fanlardan ve macundan yapmıyorsa nedeni ne olabilir bilen veyahut tahminde bulunucak arkadaşlar yardım edebilirlermi.
Kasa fanları değil ekran kartı üzerindeki fanlara bak çalışıyor mu diye.

Arkadaslar benim de ekran kartı sorun var bugün elime ulaştı RX 470 BIOS girince siyah ekran ama Windows giriyor ayrica HDD cok ses cikariyor eski ekran kartimda sikinti yok napcan bilmiyorum yardım.

Merhaba, ekran kartın çok ısınmış 90 derece gösteriyordu resimde, ekran kartın MSI ise Afterburner yükleyip fanları otomatiğe almandır tavsiyem.
Merhaba, ilgin için teşekkürler.Ekran kartım MSI afterburner yüklü.Fanları otomatiğe almak doğru bir seçimmi olucak sizce ?
İşlemci sıcaklığını bilmiyorum fakat ekran kartın olması gerekenden çok fazla ısınıyor. Elimizdeki bilgilere dayanarak ekran kartının daha da fazla ısınıp zarar görmesini engellemek için bilgisayarının kendini kapattığını söyleyebilirim. İşlemci sıcaklığını da yük altındayken kontrol et. Eğer yüksek sıcaklıktaysa sorununun bu olduğuna emin olabiliriz.
Dediklerini yaptım buyrun.

Dosya Ekleri

• İSTQ.png
    İSTQ.png
    113,2 KB · Görüntüleme: 314
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı