Çözüldü Bilgisayarım ssd takınca hata veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şimdi virüs nereden geldi ? Neyse sorun çözülmüş galiba. Geçmiş olsun.

- - - Güncellendi - - -

Birde umarım 280X almamışsınızdır..

Ekran kartı mı? Anlamadım da ekran kartım r9 280x

Kasa geldi içinde ki güç kaynağı Cooler Master 700 w güç kaynağı galiba eskisinin 700 w olanı. Bilgisayara ssd de taktım BF4 yükledim (gerçeği tabi ki bizde korsan ürün muhabbeti olmaz hele ki geçen ki konudan sonra) şuan BF4 ultra ayarlarda donmadan oynuyorum.

- - - Güncellendi - - -

Ha birde ssd hediye eden adam çok korkmuş bilgisayar bozuldu diye birde monitör almış ASUS marka hem televizyon olarakta kullanılabiliyor.

Evet ekran kartını diyor. GTX 770 alsaydın bir tık daha önde olurdun. Neyse hayırlı olsun resim yüklersin artık.

Bilgisayarın kapağını açmaya kıyamıyorum güç kaynağına da kutunun üstündeki yazıdan baktım adam kutusunu da yollamış ama bir temizleyeyim kasanın dışını atabilirim.

Keşke GTX 770 alsaydın. Video falan düzenleyeceğim ara sıra demişsin. CUDA çekirdeği çok işine yarardı. Neyse sorun çözüldü ise güle güle kullan. Bu arada monitörün modeli ne ?

kapağı açmaya niye kıyamıyorsun canım parçalamayacaksın ya. Zaten o kasa'nın kapağı sürtünme yapmadan çok kolay yağ gibi açılıyor. Aç kasayı canavarın içine bak. :) Sonrada resim çek.

Resim çekmeyi denerim tabi eğer bu canavarın başından başımı kaldırabilirsem. Monitör ASUS VS278Q bunlar yazıyordu monitörün üstünde.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı