Bilgisayarım neden bütün oyunlarda hata veriyor?

Aykann19

Femtopat
Daha fazla  
Merak ediyorum bilgisayarım lanetli ya da beddualı mı? Yoksa başka bir şey mi sıkıntılı 6 ay önce aldım bir tane bug olmadan sıkıntısız oyun geçiremedim sinir krizi geçiriyorum. Önceki bilgisayarımı CS'de bile 20 FPS aldığı için kafa atarak kırmıştım 6 kere tamir ettirdim hepsinde yine kafa atarak kırdım en son 6 7 kere yumruk attım emektar dayanamamıştı. Onun laneti olabilir diye düşünüyorum ya da kargocular beddua etmiş olabilir. RDR 2 yükledim blur sıkıntısı var oyun çöküyor Cyberpunk yükledim FPS normale göre berbat Epic Games'den oyun aldım oyunları göremiyorum. Game Pass alayım dedim oturum açılmıyor alamıyorum Warband indirdim oyun çöküyor Crew 2 indirdim oyun açılmıyor. Sinir krizi geçiriyorum çıldırıyorum bilgisayara kafa atmak istemiyorum yardım edin. En son gamepass aldım 2 saat uğraşıp Battlefield indiriyim dedim indirme yerinde üzgün sürat var orda çıldırdım kendimi dövüyorum. Bilgisayar özellikleri rtx 3050 laptop işlemci ryzen7 4800h 16 gb ram marka asus

Son düzenleme:
Merak ediyorum bilgisayarım lanetli ya da beddualı mı? Yoksa başka bir şey mi sıkıntılı 6 ay önce aldım bir tane bug olmadan sıkıntısız oyun geçiremedim sinir krizi geçiriyorum. Önceki bilgisayarımı CS'de bile 20 FPS aldığı için kafa atarak kırmıştım 6 kere tamir ettirdim hepsinde yine kafa atarak kırdım en son 6 7 kere yumruk attım emektar dayanamamıştı. Onun laneti olabilir diye düşünüyorum ya da kargocular beddua etmiş olabilir. RDR 2 yükledim blur sıkıntısı var oyun çöküyor Cyberpunk yükledim FPS normale göre berbat Epic Games'den oyun aldım oyunları göremiyorum. Game Pass alayım dedim oturum açılmıyor alamıyorum Warband indirdim oyun çöküyor Crew 2 indirdim oyun açılmıyor. Sinir krizi geçiriyorum çıldırıyorum bilgisayara kafa atmak istemiyorum yardım edin. En son gamepass aldım 2 saat uğraşıp Battlefield indiriyim dedim indirme yerinde üzgün sürat var orda çıldırdım kendimi dövüyorum.
İzoly, Turbox gibi sistemlerde normal. Toplama mı yoksa hazır mı?

Merak ediyorum bilgisayarım lanetli ya da beddualı mı? Yoksa başka bir şey mi sıkıntılı 6 ay önce aldım bir tane bug olmadan sıkıntısız oyun geçiremedim sinir krizi geçiriyorum. Önceki bilgisayarımı CS'de bile 20 FPS aldığı için kafa atarak kırmıştım 6 kere tamir ettirdim hepsinde yine kafa atarak kırdım en son 6 7 kere yumruk attım emektar dayanamamıştı. Onun laneti olabilir diye düşünüyorum ya da kargocular beddua etmiş olabilir. RDR 2 yükledim blur sıkıntısı var oyun çöküyor Cyberpunk yükledim FPS normale göre berbat Epic Games'den oyun aldım oyunları göremiyorum. Game Pass alayım dedim oturum açılmıyor alamıyorum Warband indirdim oyun çöküyor Crew 2 indirdim oyun açılmıyor. Sinir krizi geçiriyorum çıldırıyorum bilgisayara kafa atmak istemiyorum yardım edin. En son Game Pass aldım 2 saat uğraşıp Battlefield indireyim dedim indirme yerinde üzgün sürat var orada çıldırdım kendimi dövüyorum.

Kafa atmak dediğinde aklıma Enes batur geldi, neyse bilgisayar özelliklerin ne?

Merak ediyorum bilgisayarım lanetli ya da beddualı mı? Yoksa başka bir şey mi sıkıntılı 6 ay önce aldım bir tane bug olmadan sıkıntısız oyun geçiremedim sinir krizi geçiriyorum. Önceki bilgisayarımı CS'de bile 20 FPS aldığı için kafa atarak kırmıştım 6 kere tamir ettirdim hepsinde yine kafa atarak kırdım en son 6 7 kere yumruk attım emektar dayanamamıştı. Onun laneti olabilir diye düşünüyorum ya da kargocular beddua etmiş olabilir. RDR 2 yükledim blur sıkıntısı var oyun çöküyor Cyberpunk yükledim FPS normale göre berbat Epic Games'den oyun aldım oyunları göremiyorum. Game Pass alayım dedim oturum açılmıyor alamıyorum Warband indirdim oyun çöküyor Crew 2 indirdim oyun açılmıyor. Sinir krizi geçiriyorum çıldırıyorum bilgisayara kafa atmak istemiyorum yardım edin. En son gamepass aldım 2 saat uğraşıp Battlefield indiriyim dedim indirme yerinde üzgün sürat var orda çıldırdım kendimi dövüyorum.
Warband sorunu için yazıyorum , muhtemelen alt tab atınca ki crash'den bahsediyorsun , alt + enter ile masaüstüne gidebilirsin.

Öncelikle hocam bir güzel tüm parçaları sökün. Psu, HDD/SSD, Ram,Kasayı ve fanları bulaşık makinesine atıp bir güzel yıkatın. Cpu, Anakartı ve Ekran Kartı hassas olduğu için onları güzelce elinizde yıkayıp sonra da güneş altında kurumaya bırakın. Tüm işlemlerden sonra hala da aynı hataları veriyorsa Pres Makinesinde sisteminizi dümdüz edip pas pas olarak kullanabilirsiniz.

Etiketlerde mizah vardı o yüzden dalgaya aldım

Geri
Yukarı