Bilgisayarım WINMM.dll hatası veriyor

Laptoplarda format için artık cd gerekmiyor. Kurulum dosyaları hard diske gömülü olarak geliyor. Recovery sekmesinden fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz. Laptop kaç yıllık ?

İso dosyası boyutu cok buyuk mudur vakit kaybetmemem gerekiyor eğer olmazsa boşuna uğraşmış olurum hiç bi dosyayı açmıyor ya bilgisayar o setupu da açmazsa diye tereddüt ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptoplarda format için artık cd gerekmiyor. Kurulum dosyaları hard diske gömülü olarak geliyor. Recovery sekmesinden fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz. Laptopunuz kaç yıllık ?
Nasıl yanı recovery sekmesi nerede arkadaşım biraz yardım edersen çok iyi olur.

Laptop tam hatırlamıyorum ama 4 senelik felan.

Toshiba Satellite A130D şu anda baktım ınternetden 0 tuşuna basılı tutarak bilgisayarı açın veya bilgisayar açılırken F8 tuşuna basılı tutun dıyor yapmayı deneyımmı ?

Deneyeceğim de olmazsa bilgisayar yarım saatte açılıyor anca boşuna denemek ıstemıyorum kesin bir bilgi olursa yapıcam.

Arkadaşlar şimdi deniyorum inşallah olur.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı