Bilgisayarıma ve Masama Yaptığım Düzenleme

Bildiğiniz kaliteli karbon fiber kaplama varsa link atar mısınız, karbon kaplamayı bende düşünüyorum.
Yani onu araştırmadım ama bir arkadaşım reklamcıda yaptırıp kaplamıştı gayet güzeldi. Hatta baya orijinal duruyordu. Gidip danışmakta fayda var. Ama mat olmak şartıyla. Çünkü parlak kağıtlar çok yansıma yapıyor ve çok yapay kalıyor. Ayrıca masa mat yüzeyli ise yani lake veya kaplama sunta değilse ayakkabı boyası ile de mat siyah boyama elde edilebilir.

Ne güzel hiç kablo yok masanın üstünde benimkini görseniz bir de kablo dünyası :cry:

Bildiğiniz kaliteli karbon fiber kaplama varsa link atar mısınız, karbon kaplamayı bende düşünüyorum.
Bu arada elinize sağlık sistem ve çevresi güzel olmuş. :) @Napstablook
2Mx60CM DIY 3D Carbon Fiber Vinyl Wrap Roll Film Sticker Decal Car Air Free Sale - Banggood Mobile
Ne güzel hiç kablo yok masanın üstünde benimkini görseniz bir de kablo dünyası :cry:
Benim bunu yapmak 2-3 saatimi aldı. (Tamamı) Kablolama kısmı çok kolay. 1 saat almaz. Hatta konu açıp beni etiketlerseniz yardımcı olmaya çalışırım.

Ben mouse pad olmadan fareme eziyet ediyormuş gibi hissediyorum. Gayet kıymetsiz bir farem olduğu halde. Masanın üstünde normal çalışsa bile çıkardığı ses rahatsız ediyor beni.

Sizin masayı görünce aklıma bir fikir geldi yarın masayı çekiyorum biraz işim var arkasında :D

Ben mouse pad olmadan fareme eziyet ediyormuş gibi hissediyorum. Gayet kıymetsiz bir farem olduğu halde. Masanın üstünde normal çalışsa bile çıkardığı ses rahatsız ediyor beni.
Ben de mouse pad ile uzun süre kullanınca mouse pad'e eziyet ediyormuşum gibi hissediyorum [emoji23]
Sizin masayı görünce aklıma bir fikir geldi yarın masayı çekiyorum biraz işim var arkasında :D
Hadi bakalım [emoji4]

Kasaya denecek söz yok. Metro serisini bende okuyorum, 2.kitabındayım. Sürükleyici roman arayanlar için güzel seçim, hele ki şubatta 3.oyunu çıkacak[emoji106]

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı