Bilgisayarımda mining virüsü mü var?

Hocam sisteminizde bir şey yok. Böyle kullanmaya devam edin. Çok sıkıntı etmeyin.

Ek olarak temiz önyükleme ayarlarına geri dokunmayın. Öyle kalsın. Gereken ve başlangıçta çalışması lazım olanlar zaten otomatik olarak kendilerini ekleyeceklerdir.

Dosya ismine göre zararlı tespiti yapılmaz demiştim hep. Explorer normalde bir Windows dosyası. Görev yöneticisi üzerinden durdurmayı denerseniz görev çubuğu falan hepsi kapanır, bir süre sonra geri açılır otomatik olarak. O kadar tarama ve temizlik de yaptık. Böyle kullanın bilgisayarı.
Hocam işte acaba dengesiz voltaj falan mı var? Neyse bakalım aynı sorun yaşamazsam iyi olur. NVIDIA kontrol paneli falan gittiği için şu an o yüzden sordum temiz önyükleme ayarlarını.

Hocam işte acaba dengesiz voltaj falan mı var? Neyse bakalım aynı sorun yaşamazsam iyi olur. NVIDIA kontrol paneli falan gittiği için şu an o yüzden sordum temiz önyükleme ayarlarını.
Hocam bir şey yok. Sıkıntılı bir şey olsa söylerdim.

Kontrol panelini sonradan da açabilirsiniz istediğiniz zaman. Arama çubuğuna yazın yeterli.

Hocam bir şey yok. Sıkıntılı bir şey olsa söylerdim.

Kontrol panelini sonradan da açabilirsiniz istediğiniz zaman. Arama çubuğuna yazın yeterli.
Neyse hocam çok teşekkürler. En azından bir bakım yapmış olduk cihaza. HijackThis log dosyası paylaşmıştım bir de Murat hocama. Orada da birkaç şeyi fixledim söylenenlere göre. Bir de hocam ağzına kadar dolmuş C: diski. 15 GB yer kalmış sanal makinelerden ötürü. Acaba bundan ötürü bir sorun çıkar mı?
@24099 Hocam sorunum çözülmüş gözüküyor. Normalde bugün işlemcim anormal derece ısınır ve yük binerdi. Şimdi düzeldi çok şükür. Yeniden teşekkürler. :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı