Bilgisayarımda trojan gibi virüsler olduğunu düşünüyorum

furkan3318

Kilopat
Daha fazla  
Bu aralar sistem hafif takılmalara başladı. Görev yöneticisini ilk açtığımda işlemci kullanımı boşta %100 iken bir anda olması gereken değere (%1-2) düşüyor. Birazcık araştırdım trojan olabilir diye yorumlar gördüm. Şimdi alta görselleri bırakıyorum. Kaspersky ve Malwarebytes ile tarama yaptım zararlı dosyalar sildi ancak sorunum çözülmedi. Yardım edebilecek birisi var mı?

Sorun 1.PNG

Görev yöneticisini açar açmaz böyle;

Desktop Screenshot 2020.06.16 - 23.45.29.29.png

Görev yöneticisini açtıktan sonra;

sorun2ı.PNG

Dosya Ekleri

• Desktop Screenshot 2020.06.16 - 23.45.29.29.png
    Desktop Screenshot 2020.06.16 - 23.45.29.29.png
    224,5 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu aralar sistem hafif takılmalara başladı. Görev yöneticisini ilk açtığımda işlemci kullanımı boşta %100 iken bir anda olması gereken değere (%1-2) düşüyor. Birazcık araştırdım trojan olabilir diye yorumlar gördüm. Şimdi alta görselleri bırakıyorum. Kaspersky ve Malwarebytes ile tarama yaptım zararlı dosyalar sildi ancak sorunum çözülmedi. Yardım edebilecek birisi var mı?

Eki Görüntüle 593619

Eki Görüntüle 593623

Eki Görüntüle 593620
CPU kullanımın görev yöneticisi açılırken böyle olması gayet normal. Herkeste böyle bende de. Diğerleri için yorum yapamam.

Son düzenleme:

Eki Görüntüle 593619

Eki Görüntüle 593623

Eki Görüntüle 593620
Korsan yazılım indirdikten sonra sistem aşırı yavaşladı - Technopat Sosyal Bu konuyu da bir inceleyin isterseniz.

Akil hocam yanlış anlamayın ama imzamda gibi belirtmeler yasak değil mi?
O sistem paylaşımı için. Biz pratiklik olsun diye rehberleri imzamıza yerleştirdik onu söylüyoruz dosya yine konuda paylaşılıyor. Yani imza değişse bile dosya zaten konuda belli.

Yeni konular

Geri
Yukarı