Bilgisayarımda virüs olduğu nasıl anlaşılır?

Yok hocam neden alay edeyim olur mu öyle şey durduk yere.
bilmiyorum hocam ama ben öyle anladım kusura bakmayın, öyle geldi nedense :D
Bu arada Temiz kurulum yapmak istiyorsanız:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba, bir korsan dosya indirikten sonra bilgisayarım yavaşlamaya ve s başladı, diğer gün Gmail hesaplarıma girişler, YouTube hesabıma video falan yüklemeler, Facebook hesabımdan reklam vermeler, Instagram hesabıma Bitcoin ile ilgili şeyler paylaşmaya başladılar. Malwarebytes ile tarama yaptım hiçbir şey değişmedi. Bilgisayarımda olan virüsü nasıl öğrenebilirim? Ve ya nasıl temizleyebilirim? Çok fazla gerekli dosya ve uygulamalar olduğundan format atmak istemiyorum.

Hocam görev yöneticisine girip değişik bir uygulama var mı diye bakın ve Kaspersky ile tam tarama ve çevrimdışı tarama yapın hala şüpheliyşeniz temiz kurulum yapabilirsiniz.

Hocam Kaspersky ile taratın olmazsa, temiz kurulum yapmanızı öneririm, bazı virüsler format ile geçmiyor.

ocr.jpg

Hocam Full scanda bile bir şey bulmadı görev yöneticisinde ise RAM stabil bir %de kalıyor hep ondan bir şüphe duyuyorum format atmadan kullanmaya devam edeceğim eğer yine aynı sorun olursa format atacağım her kese teşekkürler yardım ettiği için.

Merhaba, bir korsan dosya indirikten sonra bilgisayarım yavaşlamaya ve s başladı, diğer gün Gmail hesaplarıma girişler, YouTube hesabıma video falan yüklemeler, Facebook hesabımdan reklam vermeler, Instagram hesabıma Bitcoin ile ilgili şeyler paylaşmaya başladılar. Malwarebytes ile tarama yaptım hiçbir şey değişmedi. Bilgisayarımda olan virüsü nasıl öğrenebilirim? Ve ya nasıl temizleyebilirim? Çok fazla gerekli dosya ve uygulamalar olduğundan format atmak istemiyorum.

Bilgisayarınızı güvenli modda calıştırıp Malwarebytes Kaspersky Windows antivirüs gibi birçok antivirüs programıyla derin tarama yapın.

Eki Görüntüle 1520744

Hocam Full scanda bile bir şey bulmadı görev yöneticisinde ise RAM stabil bir %de kalıyor hep ondan bir şüphe duyuyorum format atmadan kullanmaya devam edeceğim eğer yine aynı sorun olursa format atacağım her kese teşekkürler yardım ettiği için.
Rica ederim hocam, yardımım dokunduysa ne mutlu bana. :)

Geri
Yukarı