Sistemde virüs olduğu nasıl anlaşılır?

240z

Femtopat
Daha fazla  
Laptopta virüs var ondan eminim ve oyunlarda vs FPS düşmesi yiyorum. Hem de cok fazla. Laptop daha 1.5 yıllık. Format atmadan virüsleri silebilir miyim? Malwarebytes kullandım ama silemedi, karantinaya aldı ama silemedi. Format atmadan silebilir miyim (normalde 60FPS aldığım Fortnite da FPS düşmesi giriyor ve birden 10a düşüyor ve bu League of Legends(LoL) 'boyle bir anda 10 FPS)

Laptopta virüs var ondan eminim ve oyunlarda vs FPS düşmesi yiyorum. Hem de cok fazla. Laptop daha 1.5 yıllık. Format atmadan virüsleri silebilir miyim? Malwarebytes kullandım ama silemedi, karantinaya aldı ama silemedi. Format atmadan silebilir miyim (normalde 60FPS aldığım Fortnite da FPS düşmesi giriyor ve birden 10a düşüyor ve bu League of Legends(LoL) 'boyle bir anda 10 FPS)

Kaspersky securitycloud, Avira, Avast, CC cleaner öneririm eğer bulamazsa hala tek secenek sıfırlaman derim virüs bilgilerinizi deşifrede edebilir.

Kaspersky, Avast antivirüs, CCleaner, McAfee, Norton vb. Antivirus programlarından tarama yapıp virüs var mı yok mu bakabilirsin. Cccleaner ile de virüsleri temizleme ihtimalin var. Onlardan tarama yaptığında virüs varsa CCleaner'dan belki temizleyebilirsin veya o da olmazsa temiz bir format atabilirsin

Yeni konular

Geri
Yukarı