Bilgisayarımdaki Bütün Klasörler Salt Okunur Oldu

captivesoul

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarımdaki ve harici belleklerdeki bütün klasörlerim salt okunur hale geldi, düzelmiyorum. Bilgisayarı sıfırla diyorum, onda da hata veriyor. İki adet virüs programını aynı anda kullanıyorum. Virüsten dolayı sıkıntı yaşayacağımı sanmıyorum. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim, bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaspersky ve Malwarebytes kullanıyorum. Aynı anda iki virüs programını kullanmanın sıkıntı çıkaracağı hiç aklıma gelmezdi.

MBAM'ı free sürümüyle kullanıyorsan sorun olmaz. Kaspersky ayarlarını da kurcalamadıysanız bilmediğiniz bir şeye onay vermediyseniz onlarla alakası yok.
Son zamanlarda Windows ile ilgili bir işlem yapmışsınız o yüzden olmuş olabilir veya sadece belleklerde diyorsanız bellek özniteliklerinle oynamış olabilirsiniz.

Malwarebytes'ın free sürümünü kullanmıyorum premium sürümünü kullanıyorum.
Son zamanlarda Windows'u güncelleştirmedim, hatta güncellenmesin diye Killer Network programından Windows'un internete bağlanmasını engelledim. :)
İnternet kafeye gidip birkaç dosya indirmiştim ve usb belleğe atıp kendi bilgisayarıma kopyalamıştım. Virüs programının göremediği bir durum olmuş olabilir diye düşünüyorum.

Free sürüme geçirirsen sorun yaşamazsın.
İnternet kafeye gidip birkaç dosya indirmiştim ve usb belleğe atıp kendi bilgisayarıma kopyalamıştım. Virüs programının göremediği bir durum olmuş olabilir diye düşünüyorum.
Aktif ve dediğim sürüm aktif iken gözden kaçmaz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı