Bilgisayarımı Ateşle - En iyi video

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Gençler, bana göre bilgisayarımı ateşle yarışmasında şimdiye kadar çekilmiş en iyi video budur:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sizin düşünceleriniz neler?

Son düzenleme:
Recep abi bizimki nasıl:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ömer video çok güzel olmuş da o bilgisayarı gerçekten yaktın mı :D

Evet abi riski göze aldım ve tineri döküp çaktım kıvılcımı, gördüğünüz gibi cayır cayır yandı. Helikopter itfaiye getirtecektim ama fazla olur dedim. Sağolasın umarım ASUS yetkilileride aynı şeyi düşünür... Ama Recep abi en iyi videoyu seçince kendince bütün umutlarım suya düştü... :( Neyse arkadaşın daha çok ihtiyacı var gibi... Sanırım o kazanacak.

Ömer, videonu izledim, giriş müziği çok güzel, sloganların çok güzel. Fakat ASUS logosu geldiğinde bir vurgu efekti olmalıydı. Sonrasında diğer bölüme geçerken "doing" efektine bir anlam veremedim. Başka bir ses efekti olabilirdi. Ayrıca neden PC yanmaya başladıktan sonra çektiğin videoyu koyuyorsun? OC yaparken tutuşturacaktın. Yani PC alev alacaktı ısınmakta. Aksiyon olacaktı biraz. PC yanıyor. Eeee? Biz de sakin sakin izliyoruz... Sıkıcı olmuş bu kısım.

Videoyu ilk izlerken o kadar şey arasında PC'yi seçemedim. Her halükarda emek harcamışsın. Emeğin boşa gitmez...

Yorumun için sağol Recep abi bunları göze alıp tekrar montajlıyacağım, bir sıkıntı olmaz umarım? Boşa gitmez derken? :D Doink efektide yani görkemli bir giriş ama ardından çocuğun teki çayırlıkta konuşuyor efekti vermeye çalıştık ^^ Bir de vurgu efektini çok güzel ayarlamıştık upload edince bozuldu. Neyse sildik tekrar yapacağız. Umarım daha iyi olacak ^^

Konu hortlamışsınız. Ama onu geçtim cidden videolar izlenmiyor.
Videolar gizli... Yarışma için gizlenmiş diyeceğim ama burada paylaştığınıza göre gizlenmesi saçma olurdu. Hangi videoyu izleyecez ?

Hortlattınız konuyu videoyu merak ettim. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı