Bilgisayarın görev yöneticisi gibi işlemlerde takılması

ademayddin

Centipat
Herkese merhaba,
Ben bundan yaklaşık 2 ay önce Monster marka bir dizüstü bilgisayar aldım ama bu PC'nin huyuna belli olmuyor bazen açtığımda gayet iyi çalışırken bazen başlıkta belirttiğim ve buna benzeri çeşitli işlemlerde bilgisayar takılıyor, yanıt vermiyor gibi hatalar alıyorum virüs şüphesiyle Kaspersky, Defender ve avas ile tarama yaptım hiçbiri bir şey tespit edemedi. Bu belirttiğim durum gerçekten çok canımı sıkıyor sebebi ne olabilir anlam vermedim.
Teşekkürler.

Aynı sıkıntı bendede var benimki laptop değil ama. İlk topladığım çok iyi çalışıyordu son 1 aydır takılıyor, görev yöneticisini açıyorum yanıt vermiyor. Varsa çözüm bilen yardım etsin.

HD Tune ile diskinizi tarayın ve CrystalDiskMark ve Crystaldiskınfo ile hem disk okuma yaz hızınızı ve sağlık durumunu komple gözden geçirip ekran fotosu atar mısınız?
Aynıca disk marka modeli de.

Arkadaşın dediğine katılıyorum eğer sorun gözükmüyorsa virüs olabilir Monster PC'nin garip işlemde donması normal değil format atmayı deneyin.

HD Tune ile diskinizi tarayın ve CrystalDiskMark ve CrystalDiskInfo ile hem disk okuma yaz hızınızı ve sağlık durumunu komple gözden geçirip ekran fotosu atar mısınız?
Bunu nasıl çözebilirim?
HD Tune ile diskinizi tarayın ve CrystalDiskMark ve CrystalDiskInfo ile hem disk okuma yaz hızınızı ve sağlık durumunu komple gözden geçirip ekran fotosu atar mısınız?
Bunu nasıl çözebilirim? Bunu satan adam bide gene böyle programla sağlıklı olduğunu göstermişti yani ben bozmuş olabilirmiyim yada adammı bozuk satmış sizce?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    25,7 KB · Görüntüleme: 29
Bunu nasıl çözebilirim?

Bunu nasıl çözebilirim? Bunu satan adam bide gene böyle programla sağlıklı olduğunu göstermişti yani ben bozmuş olabilirmiyim yada adammı bozuk satmış sizce?
İşte aradığım cevap. Format atsanız da bir süre sonra aynı sorun çıkacaktır. Şimdi CrystalDiskMark ile HD Tune sonuçlarını atabilir misiniz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı