Bilgisayarın hacklenmesi

emir6822

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaş selamünaleyküm. 15 dk önce bilgisayarı açtım, uyarılar geliyor. Yok hackledim kanka seni, PC gitti falan... Neyse kapattım PC'yi, 10 dk sonra açayım dedim. PC açılırken gök kuşaklı bir şey çıkıyor. Elim ayağım titriyor, konuyu nereye yazacağımı bilemedim.

image.jpg

Şu virüsden var sen de >
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videonun konusu sadece MemZ
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Fortmat atmaya karar verdim de oyunlar falan önemli değil ama fotoğraflar klasörü vardı hard diskte onu kurtarabilir miyiz?
Dediğimiz videoları önce bir deneyin. Ondan sonra format atın. Bu video'yuda bir dene;

Fortmat atmaya karar verdim de oyunlar falan önemli değil ama fotoğraflar klasörü vardı hard diskte onu kurtarabilir miyiz?
MEMZ sadece Windows başlatma dosyalarını bozuyor. Bir GNU/Linux dağıtımı indirip USB'ye yazıp canlı sistemden başlatırsanız dosyalarınızı harddiskten kurtarabilirsiniz.

Hocam bir arkadaşın attığı videodaki şeyi deneyin bence olma ihtimali yüksek gözüküyor.
Memz sadece Windows başlatma dosyalarını bozuyor. Bir GNU/Linux dağıtımı indirip canlı sistemden dosyalarınızı kurtarabilirsiniz.

Tam bunu yazacaktım bir yabancı videodan biliyorum.

Geri
Yukarı