Bilgisayarın izlendiği nasıl anlaşılır?

Her insanın kullandığı gibi bir dosya indirirken virüs gelmesin diye.

Windows ve Google bu isteğinizi karşılıyor. Ücretsiz virüs programları hem bilgisayarın performansını düşürüyor(gözlemlerim ve araştırmalarıma) hem de bana güven vermiyor.

Windows ve Google bu isteğinizi karşılıyor. Ücretsiz virüs programları hem bilgisayarın performansını düşürüyor(gözlemlerim ve araştırmalarıma) hem de bana güven vermiyor.
Tam zittina. Defender hayatımda gördüğüm en berbat şeydir. Rastgele virüs damgası vurur. Performans falanda düşürmez öyle Kaspersky. İnanın, tüm CC bilgileriniz calinacagina 1FPS kaybedin çok daha iyi.

Merhaba arkadaşlar, ailem bu aralar benim telefonunumu ve bilgisayarımı çok takip ediyor, geçmişimden yüklediğim oyunlara kadar ve ben bu aralar uzaktan kontrol edildiğimin şüphesindeyim. Takip edildiğimi veya izlendiğimi nereden anlarım?
Merak etme gizli moddan girip VPN açarsan anlamazlar :) Sizin bilgisayarınızı izleyecek bir program yükleyecek kadar teknolojiden anlamazlar.

Görev yöneticisinde bir şey göremedim. Ancak bir önerim olacak farklı bir konuda. Antivirüs programını ne için kullanıyorsun?
Sence? Windows Defender bazı olaylarda yetersiz kalıyor. "Bize virüs bulaşmaz be reis." gibi triplere girmeyip önlem alıyor ve doğru olanı yapıyor.

Kaspersky? En bilindik AV şirketi. Ayrıca hangi araştırmaların nasıl araştırma bu?

Merak etme gizli moddan girip VPN açarsan anlamazlar :) sizin bilgisayarınızı izleyecek bir program yükleyecek kadar teknolojiden anlamazlar.

Sence? Windows Defender bazı olaylarda yetersiz kalıyor. "bize virüs bulaşmaz be reis." gibi triplere girmeyip önlem alıyor ve doğru olanı yapıyor.

Kaspersky? En bilindik av şirketi. Ayrıca hangi araştırmaların nasıl araştırma bu?

Tamam kusura bakmayın cahilliğime verin hayırlı akşamlar. Konya'ya selam.

Geri
Yukarı