Bilgisayarın Kablolu İnternete Bağlanmaması

Diğer aygıtlar adı altında sadece bu bulunmakta.
Attığın SS de kabloyu takın ve tekrar deneyin diyor farklı kabloyla deneme şansın varmı acaba ?
Elimde şu an farklı bir kablo bulunmuyor maalesef.

Dosya Ekleri

• hgfhfg.PNG
    hgfhfg.PNG
    1,7 KB · Görüntüleme: 35
Cihazın için en iyi sürücü zaten yüklü diyor. Bir de benim yapmaya çalıştığım bağlandı kablosuz bağlantı değil. Kablolu bağlantı. Kablosuz bağlantıda herhangi bir sıkıntı çekmiyorum.
Peki kabloyu başka PC de deneyebilir misiniz ?
Açıkca ben kabloda bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Modemde ve anakartın ethernet girişinde ışığı yanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Diğer aygıtlar adı altında sadece bu bulunmakta.

Elimde şu an farklı bir kablo bulunmuyor maalesef.

Yani sorun ya driverda, ya ethernet kartında ya da kabloda. Driverı hallettiğinizi düşünüyorsanız geriye 2 şey kalıyor. Farklı kabloyla bir deneyin. Çok pahalı değil zaten, denemekten zarar gelmez.

Yani sorun ya driverda, ya ethernet kartında ya da kabloda. Driverı hallettiğinizi düşünüyorsanız geriye 2 şey kalıyor. Farklı kabloyla bir deneyin. Çok pahalı değil zaten, denemekten zarar gelmez.
Belirttiğim gibi ben kabloda bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Ethernet girişinde ve modemde ışıkları yanıyor. Yardımlarınızı bekliyorum. Gerçekten gına geldi artık :/
Ben çatıdan gelen kabloyu direk bilgisayara takıp öyle deneyeyim mi ?

Belirttiğim gibi ben kabloda bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Ethernet girişinde ve modemde ışıkları yanıyor. Yardımlarınızı bekliyorum. Gerçekten gına geldi artık :/
Ben çatıdan gelen kabloyu direk bilgisayara takıp öyle deneyeyim mi ?

Senin çatından gelen kablo RJ-11 jaklı olması lazım. Yani bilgisayara taktığın uçla aynı değil.

Dediginiz islemleri yaptim fakat "windows aygitniz icin surucu yazilimini yuklerken bir sorunla karsilasti" hatasi veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni bir kablo aldim denedim. Sorun hala devam ediyor. Modemde LAN isigi yanmiyor.fakat kasanin arkasindaki internet girisinde isik turuncu sekilde yaniyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı