Bilgisayarın sıfır olduğu nasıl anlaşılır?

14 saat gözüküyorsa eğer sıkıntı yoktur. Bilgiler biraz çelişkili emin olamadım. Şansınız varsa iade edin.
Şimdi ben de aynı programı indirip bir baktım. 9 günde 17 TB yazmışım diyor. Şöyle ki ben bu laptopu iki hafta önce formatladım. Herhalde o yüzden 9 gün diyor çünkü ben bu laptopu alalı 2 yıl olmak üzere. Herhalde konu sahibinin laptopu da formatlanmış ki 14 saat diyor. Bariz 0 değil bu laptop.

Hocam 14 günlük iadenin bugün son günüydü mail attım ama bilmiyorum. Onlar da servise yollayacaklarını ona göre bu işlemi kabul edebileceklerini söylediler.

Hocam beğenmedim adı altında iade edin direkt siteden işlem başlatın başka türlü iade edemezsiniz.

Şimdi ben de aynı programı indirip bir baktım. 9 günde 17 TB yazmışım diyor. Şöyle ki ben bu laptopu iki hafta önce formatladım. Herhalde o yüzden 9 gün diyor çünkü ben bu laptopu alalı 2 yıl olmak üzere. Herhalde konu sahibinin laptopu da formatlanmış ki 14 saat diyor. Bariz 0 değil bu laptop.

Evet büyük ihtimal format atıldığı için öyle yazıyor olabilir. Keşke konuyu birkaç gün daha erken açsaydınız.

Hocam beğenmedim adı altında iade edin direkt siteden işlem başlatın başka türlü iade edemezsiniz.

Evet büyük ihtimal format atıldığı için öyle yazıyor olabilir. Keşke konuyu birkaç gün daha erken açsaydınız.

Hocam çok geç. Sorunlardan bahsederek mail attım. Bir de zaten cayma hakkımı 14 gün içinde kullanıp daha sonra 10 gün gönderme hakkım var diye araştırdım ben ama.

Beğenmedim deseniz net iade almak zorundalar fakat sorunu anlattığınız için bir kılıf uyduracaklardır.

Hocam, hiç olmadı en son Tüketici Heyetine gideceğim.
Arkadaşlar yukarıda belirtmemiş yeni fark ettim laptop 2 haftalık ama ben 1 haftadır kullanmaya başladım. @Recep Baltaş abi sen ne dersin bu konuda?

Son düzenleme:
Bende msi prestige serisi dizüstü bilgisayar aldım. Harddisk sential programını kurum Güç Açma Süresi 2 gün 21 saat gösteriyor.Şu ana kadaar yazılmış toplam veri 524 GB bu değerler normal mi?

Geri
Yukarı