Bilgisayarın Yazı Tipi Değişti ve Virüs Silinmiyor

ggeasy200

Hectopat
Daha fazla  
AVG Antivürüs kullanıyorum. Left 4 Dead kurdum, ancak bilgisayarı yeniden başlattığımda yazı tipi değişmişti. Left 4 Dead silinemiyordu. IOBIT Uninstaller kullanarak bir kısmını silmeyi başardım ancak halen hata veriyor kalan kısmı. AVG Antivürüs programı virüsü bulamıyor ne yapmam lazım? Hata veren kısım resimde.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Elim kırılsaydı da indirmeseydim onu. Format atalı 1 ay oldu neredeyse. Onun dışında kurtaramaz mıyız durumu?

Oyun Steam'de 4.50 TL'den fazla değil neden kaçak indirmeye kalktınız?

ve Kaspersky Free ile taratmayı deneyin.

Bu size bir ders oldu bir nevi. Korsan ve IO, IObit gibi programları kullanmayın. Geçmiş olsun :=)
Bu arada hala temiz kurulum yapmadıysanız Kaspersky Free indirip tam tarama yapın.
Tam taramadan sonra HitmanPro 30 günlük deneme sürümünü indirip tarama yapın.
Daha sonra CCleaner ile "Boş Alanı Temizle" hariç tüm tikleri seçin ve analiz ettikten sonra temizliğe başlayın.
(Hem Windows, hem Uygulamalar alanını analiz edip temizliğe başlayacaksınız.)
Sonra "Kayıt Defteri" ne gelip tüm tikleri seçtikten sonra "Sorunlar İçin Tara!" ya tıklayıp işlemler bittikten sonra "Seçili Sorunları Çöz" diyip hepsini çözün.

Sonucu bildirin.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı