Bilgisayarınızda en çok hangi parçayı değiştirmek istiyorsunuz?

Makaleler
10
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
-Red Devil RX 6600 XT
-R5 3600 (4.4GHz 1.225v)
-TUF B550M-E Wi-Fi
-Ballistix 2x8 3200C16
-A2000 500GB
-Gammaxx L240 V2 RGB
-MB511 ARGB + MWE 650 Bronze V2
TUF VG249Q1R 165Hz 1ms
K55 Pro XT
Basilisk V2
BlackShark V2 X
Konu dışı konularının katili olarak tekrar selamlar efendim.

Bilgisayarınızda en çok hangi bileşeni değiştirmek istersiniz? Elinizdeki mevcut modeli hangi model ile değiştirmek istediğinizi de yazarsanız süper olur. :)

Ben açıkçası değiştirsem sıvı soğutma olurdu değiştireceğim şey, diğer bileşenlerimden halihazırda memnunum LF II 240 veya PF240 ile ya da işlemcimi değişirdim 5600X ile.

@Ayva n'olur PSU değiştir, Power Boost PSU kullanıyorsun ya, ben senden daha çok tırsıyorum. :D

Son düzenleme:
Konu dışı konularının katili olarak tekrar selamlar efendim.

Bilgisayarınızda en çok hangi bileşeni değiştirmek istersiniz? Hangi model ile değiştirmek istediğinizi de yazarsanız süper olur. :)

Ben açıkçası değiştirsem sıvı soğutma olurdu değiştireceğim şey, diğer bileşenlerimden halihazırda memnunum LF II 240 veya PF240 ile ya da işlemcimi değişirdim 5600X ile.

@Ayva n'olur PSU değiştir, Power Boost PSU kullanıyorsun ya, ben senden daha çok tırsıyorum. :D
Ekran kartı.

Şu an B550 anakart kullanıyorum. İşlemcim ise 2. nesil. Resmi desteği yok ama çalışıyor. Yine de içim rahat etmiyor. İşlemcimi değiştirmek istiyorum. Ama en çok istediğim ekran kartı. Işın izlemeli oyun oynamak istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı