Bilgisayarla yaptığınız en çılgın şeyler nelerdi?

O bir şey mi ya ben Core 2 Duo+ ATI HD 4650 sistemimde aynı anda after efects+ sanal makinede Windows 10+ GTA 5 açmayı denemiştim.
Sonucunda bu oldu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Peki babanın sistemine format attın mı?

Bu sene 2.dönem 2.sınavlar biter bitmez abimle yazlığa gitmiştik. Sınavlar bitmişti ama okul bitmemişti. Arkadaşımla ortak bir projemiz ödevimiz vardı. Onu yapmamız için de hem onun hem de benim bilgisayara ihtiyacım vardı. Daha önceden öylesine, çok ucuza aldığım 2010 Celeron bir laptop vardı. Onu çıkarttım. Discord, PowerPoint yükleyip çatıya çıktım. Ödevi yapıyoruz. Güzel gidiyor falan. Bu arada ben laptopu ayağımla tutuyorum düşmesin aşağıya diye. Sonra bir anda ayağıma kramp girdi ve laptopu tam almak üzereyken, laptop kayıp çatıdan düştü (2 katlı yazlık). Yere düştü parçalar halinde :D
Arkadaşım da beni arıyor gülerek. O sesler neydi diye. Bir baktım laptop parçalanmış. Bu çalışmaz diye düşünürken bir umut denemek istedim ve çalıştı. İnanamadım ama çalışıyordu. Kozmetik bakımdan berbat halde olsa bile çalışıyordu. Bende televizyona bağlayarak bitirmiştim işimi :D

Yeni konular

Geri
Yukarı