Bilgisayarla yaptığınız en çılgın şeyler nelerdi?

Bilgisayarla yaptığınız en manyakça şey neydi? Benimkiler birisi ısınma sorunu olan kasam oyun oynarken ısınmasın diye hava -15 dereceyken kaloriferi kapatıp camı sonuna kadar açmıştım titreye titreye oyun oynamıştım. Diğeri de PC oynarken hava çok soğuktu üşüdüğüm için montla üstümü korumuştum ama ayaklarım donmuştu. Çare bulamayınca kasayı önüme çekip çalışırken kapağını çıkarıp ayaklarımı kasanın içine sokup ısıtarak oynamıştım.

1GB'lik 120GB'lik depolama alanina Windows10 kurmak.

Bilgisayarla yaptığınız en manyakça şey neydi? Benimkiler birisi ısınma sorunu olan kasam oyun oynarken ısınmasın diye hava -15 dereceyken kaloriferi kapatıp camı sonuna kadar açmıştım titreye titreye oyun oynamıştım. Diğeri de PC oynarken hava çok soğuktu üşüdüğüm için montla üstümü korumuştum ama ayaklarım donmuştu. Çare bulamayınca kasayı önüme çekip çalışırken kapağını çıkarıp ayaklarımı kasanın içine sokup ısıtarak oynamıştım.

Celeron işlemcili laptopum ile Far Cry 3'ü bitirdikten sonra GTA 5 indirip işkence çektirmiştim sonra baktım böyle olmuyor Android kurup telefon oyunları oynadım sonra bilgisayar birdenbire bozuldu tamirci anakartı yanmış dedi😟
Ve Athlon X2 işlemciye Windows 10 kurmaya, işlemciye OC yapmaya çalışmıştım OC oldu ama Windows 10 olmadı😀

Son düzenleme:
4 GB RAM, Intel Celeron N2820 işlemcili Lenovo laptopumda GTA 5 Online oynamıştım 80°c 800x600 kasa kasa oynatmıştı emektar.

Ben küçükken bilgisayarın klavyesinde trambolin gibi zıplayıp, klavyenin tuşlarını söküp (c tuşu çalışmıyor o yüzden) ve nasıl keşfettiysem bilgisayarın yazılımından kamerayı ters çeviriyordum, ablam da hep düzeltiyormuş. Windows'u güncelledikten sonra da yazılım işlevsiz hale gelmişti, bilgisayarın kamerası hala ters gibi çekiyor.

Ben küçükken bilgisayarın klavyesinde trambolin gibi zıplayıp, klavyenin tuşlarını söküp (C tuşu çalışmıyor o yüzden) ve nasıl keşfettiysem bilgisayarın yazılımından kamerayı ters çeviriyordum, ablam da hep düzeltiyormuş. Windows'u güncelledikten sonra da yazılım işlevsiz hale gelmişti, bilgisayarın kamerası hala ters gibi çekiyor.

Kamerayı çevirin😀

After Effects'de video render alırken arkada oyun açmak. (10 senelik laptopla)

Geri
Yukarı