Bilgisayarla yaptığınız en çılgın şeyler nelerdi?

5600X işlemciye stok soğutucuda OC yapıp Minecraft açılır açılmak 110 derece görmek.

Bir keresinde bilgisayari açarken ses gelmeye başladi böyle arizanin ne oldugunu ne sebepden oldugunu bile bilmiyorum pcdende degişik sesler geliyor evdekiler sese başima toplanmasinlar diye notebooku kapatip üzerine yastik yorgan battaniye ne bulursam atdim üstünede ben atladim sjsbdjdiduej manyakça bir şeydi ama kimse birşey farketmedi🙂

WinRAR ile 50 MB 50'ye bölmüştüm. 50k dosya masaüstüne gelmişti. Bilgisayar cayır cayır kasılıyordu. Masaüstü Full dolu idi. Windows Gezgini üzerinden masaüstündeki dosyaları sile sile düzeltmiştim.

.exe dosya uzantılı dosyaları birlikte aç üzerinden Media Player'ı seçip bunu bütün .exe uzantılı dosyalarda aç yaptım entera tıklayınca bütün .exe uzantılı her şeyin logosu Media Player olmuştu ( tabii programlar bozulmuştu format atmak durumunda kaldık sonra aynı şeyi bir daha yaptım pişman değilim. )

Intel HD Graphics 3000'i 5 2. nesil PC FH3.
Ve GTA 5 indirmeye çalışmak
Ve babamın iş laptopu kasıyor diye format atmak.

Intel HD Graphics 3000'i 5 2. nesil PC FH3.
Ve GTA 5 indirmeye çalışmak
Ve babamın iş laptopu kasıyor diye format atmak.
O birşey mi ya ben Core 2 Duo+ Ati HD 4650 sistemimde aynı anda After Efects+ sanal makinede W10+ GTA 5 açmayı denemiştim.
Sonucunda bu oldu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı