Bilgisayarla yaptığınız en çılgın şeyler nelerdi?

Peki babanın sistemine format attın mı?

Okul bilgisayarına Iobit ürünleri kurmak ve scan buttonuna basmak.

Crackli oyundan sonra böyle olmuştu;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hava soğutma ile FX8320 ile tek çekirdekte 8GHz değerini görmüştüm Windows XP ile.

Kışın bilgisayarın kasasını balkona koyup evin içinde oynadım.

Bu sene 2.dönem 2.sınavlar biter bitmez abimle yazlığa gitmiştik. Sınavlar bitmişti ama okul bitmemişti. Arkadaşımla ortak bir projemiz ödevimiz vardı. Onu yapmamız için de hem onun hem de benim bilgisayara ihtiyacım vardı. Daha önceden öylesine, çok ucuza aldığım 2010 Celeron bir laptop vardı. Onu çıkarttım. Discord, PowerPoint yükleyip çatıya çıktım. Ödevi yapıyoruz. Güzel gidiyor falan. Bu arada ben laptopu ayağımla tutuyorum düşmesin aşağıya diye. Sonra bir anda ayağıma kramp girdi ve laptopu tam almak üzereyken, laptop kayıp çatıdan düştü (2 katlı yazlık). Yere düştü parçalar halinde
Arkadaşım da beni arıyor gülerek. O sesler neydi diye. Bir baktım laptop parçalanmış. Bu çalışmaz diye düşünürken bir umut denemek istedim ve çalıştı. İnanamadım ama çalışıyordu. Kozmetik bakımdan berbat halde olsa bile çalışıyordu. Bende televizyona bağlayarak bitirmiştim işimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…