Bilgisayarsız ne yapılır?

Bimde kasiyer olacam yapacak bi şey yok.
Bim'de kasiyer olmayı hafife alma. Ayrıca Twich'e falan da bel bağlama. Çalış ve düzgün bir üniversite bitir sonra yayıncılık yap. Tutarsa mesleğini bırakır yayıncılıktan devam edersin. Ama tutmazsa da ortada kalmazsın.

Hocam ben yinede arkamı sağlama alacam tabi ki youtuber olmaya çalışıyorum ama bi andan olmaz ihtimali ile de ders de çalışıyorum
durum buysa sıkıntı yok
Ekstra olarak arkadaşında dediği gibi çalışmak basit bir şey değil aklinda bulunsun istersen yazin sanayide calis azıcık görürsün zorluğunu ben hafta sonlarim dahil tatil gunlerinde Full sanayide calisiyorum bir yandanda okuyorum.

Hocam bilgisayarım benim de yok ama bu çok kötü bir durum değil. Telefonda çok güzel Online oyunlar var onları indirin, arkadaşların ile oyna çok eğlenceli oluyor.

BİM'de kasiyer olacağım yapacak bir şey yok.
Sana muhtemelen ne dersem diyeyim bir kulağından girip diğerinden çıkacak.
O yüzden klavyemi sana laf anlatmaya uğraşarak eskitmeyeceğim.

Bir yandan derslerine çalışsan olmuyor mu? Gerçekleşmesi imkansıza yakın bir şey için hayatını mı kaydıracaksın? Altı üstü eğitimine devam edemez misin video çekerken? :D

Hocam PS4 dende video çekip gene YouTube'ya atabilirsin
Hocam denemiştim videolar çok kalitesiz oluyordu çünkü edit ve montaj filan yapamiyordum
Sana muhtemelen ne dersem diyeyim bir kulağından girip diğerinden çıkacak.
O yüzden klavyemi sana laf anlatmaya uğraşarak eskitmeyeceğim.

Bir yandan derslerine çalışsan olmuyor mu? Gerçekleşmesi imkansıza yakın bir şey için hayatını mı kaydıracaksın? Altı üstü eğitimine devam edemez misin video çekerken? :D
Hocam ben yinede arkamı sağlama alacam tabi ki youtuber olmaya çalışıyorum ama bi andan olmaz ihtimali ile de ders de çalışıyorum
.

Öyle bir hayalin varsa ana amacın olarak onu merkezine alma, riskli çünkü tutmazsa ne yapacaksın ? Derslerine önem ver hobi olarak kendini o alanlarda geliştirirsin.

Hocam burada istediğinizi kurallara uydukça söylebilirsiniz. Kimse sizinle burada dalga geçmez istediğiniz gibi içinizi dökebilir, derdinizi açabilirsiniz. Sorunuza gelecek olursak PUBG Mobile, Wild Rift oynayabilirsiniz. YouTube üzerinden telefonunzdan video çekebilirsiniz. Örneğin " S22 Ultra Temiz Kurulum Nasıl Yapılır?" gibi.

Geri
Yukarı