Bilgisiyarda yer var ama depolama alanı dolu diyor

Hard disk in iki farklı depolama birimi olarak mı formatlanmış mesela yerel disk C ve D yoksa tek şekilde C mi? Bilgisayarımdan yereldisk C ve D'yi de sağ tıkayıp özelliklerde de disk birleştirme işlemi yap eğer olmazsa onarma bozuk dosyaları bul ve onar seçeneği gibi bir seçenek var özelliklerinde gene. Bir de foroğraf atsan daha iyi yardımcı oluruz hata mesajı ya da nasıl göründüğünü görsek.
Denicem hocam hiçbir hata vermiyo sadece boş yer olmasına rağmen birşey indirirken bilgisiyarda boş yer yok diyor yeni zengin metin belgesi oluşturdum yazı yazdım yazdığın yazı kaydedilemez bilgisiyarda yer yok dedi bilgisiyarda yer açtım yine olmadı
Hocam siz başka konu açın beni etiketleyin güzel mi güzel SSD önerilerim var size.
500 GB kullanıyodum alt komşu elektriği yanlışlıkla kesti açınca bir daha çalışmadı 500 gb harddisk bilgisiyarcıya gittiğimde o da bana ssd önermişti bilgisiyarı çok Hızlandırır demişti

Denicem hocam hiçbir hata vermiyo sadece boş yer olmasına rağmen birşey indirirken bilgisiyarda boş yer yok diyor yeni zengin metin belgesi oluşturdum yazı yazdım yazdığın yazı kaydedilemez bilgisiyarda yer yok dedi bilgisiyarda yer açtım yine olmadı

500 GB kullanıyodum alt komşu elektriği yanlışlıkla kesti açınca bir daha çalışmadı 500 gb harddisk bilgisiyarcıya gittiğimde o da bana ssd önermişti bilgisiyarı çok Hızlandırır demişti
Bilgisayarcı haklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı