Bilinmeyen bir sitede e-posta kayıtlı

Şifrelerimi kontrol ediyordum ve bu siteyi gördüm. Rusça bir şeyler yazıyor. Ben hiç girmedim bunun sebebi ne olabilir?

Link: FreeTP.Org - Играть по сети (Актуальные Сетевые игры бесплатно.FreeToPlay Multiplayer Games)

Attığınız link korsan, crack oyunların yayımlandığı site buradan paramın olmadığı zamanda bende indirmiştim bir sorun çıkmamıştı belki siz buraya kayıt olduktan sonra e postanıza gelmiş olabilir ama girmedim diyorsunuz bilemiyorum.

Attığınız link korsan, crack oyunların yayımlandığı site buradan paramın olmadığı zamanda bende indirmiştim bir sorun çıkmamıştı belki siz buraya kayıt olduktan sonra e postanıza gelmiş olabilir ama girmedim diyorsunuz bilemiyorum.

Hocam e postaya bir şey olur mu onu merak ediyorum birisi benim adıma buraya kayıt olmuş.

Linki tıklar tıklamaz malwarebytes uyarı verdi.

Hocam e postaya bir şey olur mu onu merak ediyorum birisi benim adıma buraya kayıt olmuş.

Yakın arkadaşınız ya da kuzeniniz falan e postanızı biliyorsa onlar kayıt olmuş olabilir. Bana da yapıyorlardı pek umursamıyordum ama ne olur ne olmaz şifrenizi değiştirmenizi tavsiye ediyorum.

Linki tıklar tıklamaz Malwarebytes uyarı verdi.

Malwarebytes uzantısı neredeyse tüm korsan ya da hile sitelerine öyle uyarı veriyor bir şey olmaz.

Yakın arkadaşınız ya da kuzeniniz falan e postanızı biliyorsa onlar kayıt olmuş olabilir. Bana da yapıyorlardı pek umursamıyordum ama ne olur ne olmaz şifrenizi değiştirmenizi tavsiye ediyorum.

Malwarebytes uzantısı neredeyse tüm korsan ya da hile sitelerine öyle uyarı veriyor bir şey olmaz.

Sağolun hocam.

Hocam eğer şifrelerinize tarayıcınızdaki "Şifreler" üzerinden bakıyorsanız, uzaktan başka birisi yapmamıştır. Sizin bilgisayardan giriş yapılmıştır o siteye. Daha önce kayıt yapıp hatırlamıyor olma ihtimaliniz var mı?

Hocam eğer şifrelerinize tarayıcınızdaki "şifreler" üzerinden bakıyorsanız, uzaktan başka birisi yapmamıştır. Sizin bilgisayardan giriş yapılmıştır o siteye. Daha önce kayıt yapıp hatırlamıyor olma ihtimaliniz var mı?

Bilmiyorum küçük kuzen yapmış olabilir de çocuk Türkçeyi zor biliyor nasıl hesap girmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı