Bilirkişi raporundan sonra ne yapılmalı?

Hikmet Benol

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Bilirkişi raporum geldi vebilirkişi "sağlam" onayı verdi. Bundan sonra firma ile irtibatta olmanız lazım dedi. Ben ürünün değişimi ya da iadesini talep etmiştim kusurlu olduğundan dolayı. Bundan sonra ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilirkişi raporum geldi vebilirkişi "sağlam" onayı verdi. Bundan sonra firma ile irtibatta olmanız lazım dedi. Ben ürünün değişimi ya da iadesini talep etmiştim kusurlu olduğundan dolayı. Bundan sonra ne yapmalıyım?
Merhaba. Tam metni paylaşır mısınız? Yazdıklarınıza göre büyük ihtimalle kaybetmişsiniz ama dilekçenizden veya bilirkişden dolayı böyle olmuş olabilir.

Merhaba. Tam metni paylaşır mısınız? Yazdıklarınıza göre büyük ihtimalle kaybetmişsiniz ama dilekçenizden veya bilirkişden dolayı böyle olmuş olabilir.
Bilirkişinin raporu şu an elimde ve bu şekilde.
Bilirkişi ile konuşurken haklısın hee yerinde çizikler var dedi ama "sağlam" işlemiş.

Şimdi bana tebligat mı gelecek ne olacak?

Dosya Ekleri

• IMG_20230511_155947.jpg
    IMG_20230511_155947.jpg
    127,4 KB · Görüntüleme: 22
Sağlam demek fiziksel müdahalede bulunulmadığı/ kırılmadığı anlamına gelir. Üründeki kusuru gördüyse raporunda yazar. Tebligatı beklemeniz lazım.

Size verilen rapor değil. Teslim alma/verme evrakı.

Sağlam demek fiziksel müdahalede bulunulmadığı/ kırılmadığı anlamına gelir. Üründeki kusuru gördüyse raporunda yazar. Tebligatı beklemeniz lazım.

Size verilen rapor değil. Teslim alma/verme evrakı.
Teşekkür ederim, adamla konuşurken dediğinden daha fazla çizik varmış demişti. Sanırım benim lehime karar verilecek.

Geri
Yukarı