Bilirkişi süreci kaç gün sürer?

smz

Hectopat
Daha fazla  
Telefon almıştım ve parmak izi bazen doğru çalışmıyor yani arada bir başka parmak izlerini de açıyor. Bende telefonun ayıplı olduğunu düşünüp THH şikayette bulundum ve bilirkişi raporu istendi şeklinde yazıyor, İnternet sitesinde 3 gündür bekledim bir haber gelmedi acaba bir yeri aramam mı gerekiyor? Ya da bilirkişi telefonu ne kadar süre inceler? Dediğim gibi parmak izi arada başkasının parmak izini de açıyor bunu videoya çektim bunu göstersem olur mu? Bir de telefon bilirkişi de kalıyor mu yani telefonu sıfırlamalı mıyım?

Son düzenleme:
Telefon almıştım ve parmak izi bazen doğru çalışmıyor yani arada bir başka parmak izlerini de açıyor. Bende telefonun ayıplı olduğunu düşünüp THH şikayette bulundum vebilirkişi raporu istendi şeklinde yazıyor, internet sitesinde 3 gündür bekledim bir haber gelmedi acaba bir yeri aramam mı gerekiyor? Ya dabilirkişi telefonu ne kadar süre inceler? Dediğim gibi parmak izi arada başkasının parmak izini de açıyor bunu videoya çektim bunu göstersem olur mu? Bir de telefon bilirkişi de kalıyor mu yani telefonu sıfırlamalı mıyım?

3 ayı geçemez öyle bir şart var fakat onun altında tam ne kadar sürer kimse bilemez hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı