Bilmediği halde çok net konuşan insanlardan utanıyorum

Ben de senin bu açtığın saçma konulardan utanıyorum.
Ben bu konuları insanların neler düşündüğünü merak ettiğim için açıyorum. Burada açmamın sebebi de buradaki insanların zeki olduğunu düşünüyor olmam. Ben de senin düşünmeden tıpkı ekran alıntısında ki gibi araştırmadan ve sorgulamadan direkten kesin yargıya varmış olmandan utandım.
Ben de senin bu açtığın saçma konulardan utanıyorum.
Senin mesaj yazdığın konularda pek mantıklı değil ama.
1604781435272.png

Mesaj yazdığım konular sana göre saçma olabilir, seni ilgilendiren bir durum yok, mesaj yazarken sana mı soracağım?

Ben de senin düşünmeden tıpkı ekran alıntısında ki gibi araştırmadan ve sorgulamadan direkten kesin yargıya varmış olmandan utandım.

Onlar eğlence konusu zeki dostum, mesajlarımdan anlaşılıyor zaten, orada kesin bir yargı falan da söz konusu değil, neyse güzel saçmalamışsın, senin şovunu ben devam ettireyim;

20201108_084212.jpg

20201108_084152.jpg

Hayatında başarılar balım, bir daha insanlara tanımadan etmeden sallama, sana cevap vermeye tenezzül etmeyecektim ama bomboş yazmışsın, harcadığın efora gülüyorum şu an.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mesaj yazdığım konular sana göre saçma olabilir, seni ilgilendiren bir durum yok, mesaj yazarken sana mı soracağım?

Onlar eğlence konusu zeki dostum, mesajlarımdan anlaşılıyor zaten, orada kesin bir yargı falan da söz konusu değil, neyse güzel saçmalamışsın, senin şovunu ben devam ettireyim;

Eki Görüntüle 730095

Eki Görüntüle 730096

Hayatında başarılar balım, bir daha insanlara tanımadan etmeden sallama, sana cevap vermeye tenezzül etmeyecektim ama bomboş yazmışsın, harcadığın efora gülüyorum şu an.
Benim açtığım konuların bir amacı var farkındasın değil mi? En aşağı kısmı okumuşsundur bence. Bu arada sizin bu konu hakkında neler düşündüğünüz öğrenmek için açtım konuyu, yanlış mı, doğru mu düşünüyorum, bunu öğrenmek istedim. Bu da bir soru değil mi? Bildiğim kadarıyla soru konuları yasak değil forumda.

Geri
Yukarı