BİM 13 Ocak PC Ekipmanları Daha Mağazaya Gelmeden Bitti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dün gidip şehrimdeki BİM çalışanına durumu anlatıp sorduğumda öyle bir şeyin normalde mümkün olmadığını, anlaşıldığı takdirde yapanların işten çıkarılacağını, eşya ayırtmanın da ancak mal satışa çıktığında mümkün olduğunu söylediler. Çarşamba günü 9.45'de oradayım.

350'ye al 800'e sat. Arkadaşlar hayatın bugunu bulmuş gibi. Hiçbiri oradan bir kazanç elde edemeyecek hakkıyla satılmıyor çünkü o para onlardan elbet çıkar. Bilgili kişiler olup almamalarını sağlamak lazım insanların umarım herkes kendini bu konuda geliştirebilir.

Yorumlardaki çoğu kisinin bim'de vs. tanıdığı olsa onlar gibi yapacağına eminim. Ayrıca bu satılan bir ürün ihtiyaci olmayan alamaz diye bir kural yok. Adam isterse 10 magazadakini alir ve satışa koyar. Benim düşüncem böyle. Sonucta bu ilkdefa karşılaşılan bir olay degil. Bu kadar tepki gereksiz.
Senin gibi insanlar yüzünden bu ülkede yolsuzluk ve fırsatçılıktan geçilmiyor.

Yorumlardaki çoğu kisinin bim'de vs. tanıdığı olsa onlar gibi yapacağına eminim. Ayrıca bu satılan bir ürün ihtiyaci olmayan alamaz diye bir kural yok. Adam isterse 10 magazadakini alir ve satışa koyar. Benim düşüncem böyle. Sonucta bu ilkdefa karşılaşılan bir olay degil. Bu kadar tepki gereksiz.

Hakkıyla alıp al sat yaparsa laf eden kimse yok. Fakat sen daha satışa çıkmadan alıyorsan ve satıyorsan orada haksızlık vardır.

Yahu bizim burdaki bimlerde alan yok herhalde büyükşehirlerde rağbet var. Alıp ben de cuzzi bi miktara satsam mı acaba? Ciddi ciddi satılmıyor almaya değer mi sizce bunlar?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-01-09-20-03-30-158_com.abtnprojects.ambatana.jpg
    Screenshot_2021-01-09-20-03-30-158_com.abtnprojects.ambatana.jpg
    58,9 KB · Görüntüleme: 131
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı