BİM Aktüel Teknoloji haftası

Selamlar. Bu gün dışarıdayken dikkatimi çeken BİM afişini sizinle paylaşmak istiyorum. Bir sayfanın hepsi teknolojik ürünlere yer verilmiş ve bunun içinden aradıklarınız, almak istedikleriniz olabilir.
Tabi çektiğim görselleri sizinle paylaşacağım ve analiz edeceğim.
20201120_130442.jpg

20201120_130435.jpg

20201120_130438.jpg

20201120_130439(0).jpg

20201120_130439.jpg

20201120_130444.jpg

20201120_130445.jpg

20201120_130447.jpg
İlk olarak Pavilion notebook'u görüyoruz. (7000TL)
Kendisi 10. nesil İntel İ5 ve 144Hz ekranı ile göz kamaştırsa da GTX 1050 ile sınıfta kalıyor. Rekabetçi oyun oynayanlar tercih edebilir fakat güncel oyunlarda kesinlikle performansı düşük olacak. Biraz üstüne koyup daha iyi grafik gücü olan modeller tercih edilmeli çünkü istediğimiz bir oyun bilgisayarı.
Kendisi 7000 TL. Üstüne bir kaç bin lira koyarak çok daha iyi modeller alabilirsiniz.

Odyssey çanta (200TL)
Dandik çantalar bile 100 TL olmuş iken tercih edilebilir bir seçenek.
---------------------------------------------------------------------------------------------
Taşınabilir SSD (249TL)
256GB olduğu dışında hiçbir şey belirtilmemiş, adı sanı yazmamış. Alınmaz.

Mikrofonlu kablolu kulaklık (10TL)
Enjoy isimli bir markaya aitmiş, fiyatından kötü bir kulaklık olduğunu söylememe gerek yok herhalde. Ses kalitesi umrumda değil, sadece ses versin diyorsanız belki.

Gaming klavye (70TL)
Polosmart'ın Force ürünü, sanırım ışıklı olması dışında hiçbir özellik sunmuyor.
Bunu alacağınıza Rush'ın uygun fiyatlı ürünleri var, onlara bakabilirsiniz.

Gaming mouse Seti (40TL)
Yanında padi ile geliyor, tasarımı çirkin gözükse de fiyatı uygun geldi. Yine ışıklı mışıklı. Bunun alınabilirliği konusunda yorum yapmayacağım.

Pro kulaklık (110TL)
Bu da Polosmart kablosuz AirPods çakması kulaklık. Kesinlikle almayın, kulağınızda patlar.

Gimbal ve özçekim çubuğu (229TL)
360 Derece dönüyormuş, bruh. Uzaktan kumandası varmış, aman aman.
Bu kadar ucuz bir Gimball'dan iyi bir performans beklemeyin, eminim belirttiği özellikleri berbat bir şekilde yerine getirecek ve kalitesiz olacak.
Gidin pahalı olsa da Zhiyun alın. En azından ömürlük olur.

Araç ve Masaüstü telefon tutucu (15TL)
360 derece döndüğü belirtilmiş, fiyatı uygun. Eğer almak istiyorsanız kalitesine bakın kötü değilse alabilirsiniz.

PUBG Joystick Powerbank'lı (40TL)
1800mAh pili ile telefonunuzu bozmaya hazır.
2 tane tuş ve fanı ile dandirik ve paranızı yazık edebileceğiniz bir ürün olduğunu söylememe gerek yok herhalde.
Ve 20TL'lik basit versiyonu varmış.

PS3-PC Joystick (50TL)
İdare etmelik bir ürün. FIFA klavye ile olmuyor diyenler alabilir.

Bir sürü Polosmart ürünü var ve sıkıldım, hiçbirini almayın.

Taşınabilir batarya (50TL)
10.000mAH ve 50TL. Patlar yahu bu!

Kareoke mikrofon (80TL)
80TL olması tartışılır fakat küçük kardeşiniz eğlensin diye alınabilir.

Tablet(799TL)
Özellikleri fiyatına oranla iyi olsa da Hometech kalitesine güvenmiyorum. Acil ihtiyacınız varsa alınabilir.

Youtube'r LED ışıklı stant(70TL)
Saçma bir ürün. Bunun yerine bir masa lambası alın ve yüzünüze çevirin. Daha kuvvetli ve çok amaçlı olur.

Corby Drone (199TL)
Drone sürmeye yeni başlayacaksanız alınabilir, eğlencelik bir ürün işte.

Vücut analiz baskülü (80TL)
Baskülden pek anlamam ancak bana alınabilir geldi.

Bunlar dışında Anker, Jabra ve HP'nin kulaklık ve başka ürünleri var.
Anker (A3331), Jabra 65t, HP H2800, HP Combo 300. Bu ürünler eli yüzü düzgün olduğu için almak isteyen kendi karar versin. BİM'e 50 TL falan indirimli geliyorlar.

Son düzenleme:
Benim de gözüme HP'nin kulaklığı çarptı. Alınır mı sizce?

Fiyatı uygun tutulmuş. BİM'e gidip kalitesi çok kötü değil ise alınabilir.

Ben onu şu mandallılardan zannetmiştim yalnızca USB içinmiş. Benim aldığım kitap içindi, bu zımbırtılar her yerde kullanılıyor pilli olduğu için.

Geri
Yukarı