BİM "Polosmart" Kablosuz Gamepad alınır mı?

Scptools yükleyip geri silince Bluetooth görünmüyor. Ben çözümü sistem geri yüklemede buldum.
Aygıt yöneticisinde sanırım usb bağlayıcı yöneticileri kısmıydı alt sekmesinde bluetooth adı yazıyordu bende bluetooth radio şeklinde onun driverını düzeltince sorun düzeldi.

Ben bir şeyleri yanlış yaptım ve eski haline getiremiyorum kolun sürücü yazılımı böyle kaldı scptools yükledikten sonra ilk haline nasıl getirebilirim?

Hocam senin sorunun ise şu şekilde çözülüyor tekrar kurma imkanın varsa kur Scptoolkit'i sonra Spc'nin kurulu olduğu konumda ScpCleanWipe.exe diye bir program var onu çalıştırıp temizliği yaptıktan eski haline geri dönüyor.

Son düzenleme:
Aygıt yöneticisinde sanırım usb bağlayıcı yöneticileri kısmıydı alt sekmesinde bluetooth adı yazıyordu bende bluetooth radio şeklinde onun driverını düzeltince sorun düzeldi.

Hocam senin sorunun ise şu şekilde çözülüyor tekrar kurma imkanın varsa kur Scptoolkit'i sonra Spc'nin kurulu olduğu konumda ScpCleanWipe.exe diye bir program var onu çalıştırıp temizliği yaptıktan eski haline geri dönüyor.
güzel cevap. scptoolkit yazarı her şeyi düşünmüş.
1606547410935.png

Scptoolkit kullanarak harici Bluetooth alıcısıyla eşledim kolu. Ancak şarj durumunu nasıl anlayacağız? Scptoolkit ayarlarında ışıkları şarj olarak ayarlama var ancak sadece 1. ve 4. ışık yanıyor ne demek bu?

Bende dün aldım kablosuz pcye bağladım fiyatına göre başarılı.Ama şarj simgesini bir türlü çözemedim dün nerdeyse 8 saat şarjdaydı şuan pcye kablosuz bağlı ama ışıklardan sadece 1 tanesi yanıyor sadece.

tamamdır şarj simgesinide çözdüm şuan sıkıntısız fifa insin fifada deneyeceğim ets2 de falan memnun kaldım

Bende dün aldım kablosuz PC'ye bağladım fiyatına göre başarılı. Ama şarj simgesini bir türlü çözemedim dün neredeyse 8 saat şarjdaydı şu an PC'ye kablosuz bağlı ama ışıklardan sadece 1 tanesi yanıyor sadece.

Tamamdır şarj simgesini de çözdüm şu an sıkıntısız FIFA insin FIFA'da deneyeceğim ETS 2'de falan memnun kaldım

Nasıl çözdün? Bana da anlatır mısın? Şarjının ne kadar kaldığını anlayamıyorum.

2 gündür sıkıntısız kullanıyorum. Fiyatına göre bence gayet başarılı bir ürün. Almak isteyenlere tavsiye ederim. Kablolu kullandım. PC de kablosuz kullanan arkadaşlar nasıl yapıldığını ayrıntılı bir şekilde açıklarsa faydalanmış oluruz.

Ben de kullanıyorum dünden beri. Önce Xbox 360CE programıyla kullandım. Sadece kablolu kullanılıyordu, titreşim çalışmıyordu ve Steam geniş ekranda sıkıntılı çalışıyordu. Sonra Scptoolkit ile kullanmaya başladım. Evde Bluetooth alıcısı vardı. Scptoolkit ile ikisini eşledim. Bilgisayarın kendi Bluetooth'u ile de yapabilirsiniz ancak kontrolcüye adanıyor alıcı. Başka cihaz bağlayamıyorsunuz. Kontrolcüyü kablo ile bilgisayara bağladıktan sonra;

1.png

2.png

Seçenekleri işaretledikten sonra "Install" tuşuna basın.
Kurulum bittikten sonra "Scptoolkit Monitor" adlı programı açın.

3.png

Bununla karşılaşacaksınız yüksek ihtimal. Sol taraftaki "Host" kısmı -tecrübe ettiğim kadarıyla- Bluetooth alıcınızı temsil ediyor. Eğer "Host" kısmı boş gözüküyorsa "Dongle"ınızı çıkarıp takın veya bilgisayarın Bluetooth alıcısıyla yaptıysanız bilgisayarınızı yeniden başlatın.
Host kısmını gördükten sonra kabloyu kontrolcüden çıkarın ve eşlenmesini bekleyin. SCP monitörün açık olmasına dikkat edin. Bununla karşılaşacaksınız:

4.png

En sağdaki "Full" kısmı anladığım kadarıyla şarjı belirtiyor.
Not: Kendi bilgisayarımda kablosuz olarak sorunsuz çalışıyor ancak başka bir bilgisayarda denediğimde kablosuz kullanırken "Trigger" tuşları çalışmıyordu.

merhaba size ulaşabileceğim bir facebook, instagram veya discord gibi kullandığın bir sosyal medya var mı? bir şey hakkında küçük bir yardımınıza ihtiyacım var. eğer müsaitseniz tabiki

Ben de kullanıyorum dünden beri. Önce Xbox 360CE programıyla kullandım. Sadece kablolu kullanılıyordu, titreşim çalışmıyordu ve Steam geniş ekranda sıkıntılı çalışıyordu. Sonra Scptoolkit ile kullanmaya başladım. Evde Bluetooth alıcısı vardı. Scptoolkit ile ikisini eşledim. Bilgisayarın kendi Bluetooth'u ile de yapabilirsiniz ancak kontrolcüye adanıyor alıcı. Başka cihaz bağlayamıyorsunuz. Kontrolcüyü kablo ile bilgisayara bağladıktan sonra;

Eki Görüntüle 756373

Eki Görüntüle 756374

Seçenekleri işaretledikten sonra "Install" tuşuna basın.
Kurulum bittikten sonra "Scptoolkit Monitor" adlı programı açın.

Eki Görüntüle 756386

Bununla karşılaşacaksınız yüksek ihtimal. Sol taraftaki "Host" kısmı -tecrübe ettiğim kadarıyla- Bluetooth alıcınızı temsil ediyor. Eğer "Host" kısmı boş gözüküyorsa "Dongle"ınızı çıkarıp takın veya bilgisayarın Bluetooth alıcısıyla yaptıysanız bilgisayarınızı yeniden başlatın.
Host kısmını gördükten sonra kabloyu kontrolcüden çıkarın ve eşlenmesini bekleyin. SCP monitörün açık olmasına dikkat edin. Bununla karşılaşacaksınız:

Eki Görüntüle 756403

En sağdaki "Full" kısmı anladığım kadarıyla şarjı belirtiyor.
Not: Kendi bilgisayarımda kablosuz olarak sorunsuz çalışıyor ancak başka bir bilgisayarda denediğimde kablosuz kullanırken "Trigger" tuşları çalışmıyordu.
tebrik ederim. biraz uğraştırıyor ilk başta. scptoolkit sayfasında beta sürümünü kullanmayın. bir önceki çalışıyor.
1606725944577.png
dosyanın boyutu bu. kurduktan sonra sürücü yükletirken ps4 ün tikini kapatın. bluetooth sürücüsüde taktığınız dongle ın sürücüsüne uygun olmalı. not:bilgisayarın bluetoothu nu kullanırsanız scptool kit sunucusu veri akışını kontrol ettiği için başka bir işlem yapamazsınız. hata verecektir. sürücü yüklendikten sonra ps3 ün orta tuşuna basıp iletişim kurmasını sağlayın. iletişim kuramazsa. bluetooth dongle ı çıkarıp takın (bilgisayara entegre olanda bunu yapamazsınız kapatıp açma gerekir.) ps3 ün orta tuşa basınca görüyor. test

Yeni konular

Geri
Yukarı