BİMCELL hızı eve gelince düşüyor

Burak_722

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bugün işteyken bir oyun indireyim dedim oyunda 2 GB boyutundaydi ve ben BİMCELL kullanıyorum. İşte dedim bir on dakika bekliyeyim iner sonra daha 4 buçuk dakika olmadan indi dedim ne oluyor falan. Sonra Play Store'den bir internet hız testi indirdim bir baktım download ve upliad da 50 işte sonra eve geldim bir baktım hızı bayağı dusmus. Download 15 upload 3'e dusmus sizce neden böyle bir şey oldu= ev ile isim arasinda 500 metre var. İnanmazsanız diye gorsel ekledim sol ustte bakabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• IMG_20220623_202411.jpg
    IMG_20220623_202411.jpg
    50,6 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, bugün işteyken bir oyun indireyim dedim oyunda 2 GB boyutundaydi ve ben BİMCELL kullanıyorum. İşte dedim bir on dakika bekliyeyim iner sonra daha 4 buçuk dakika olmadan indi dedim ne oluyor falan. Sonra Play Store'den bir internet hız testi indirdim bir baktım download ve upliad da 50 işte sonra eve geldim bir baktım hızı bayağı dusmus. Download 15 upload 3'e dusmus sizce neden böyle bir şey oldu= ev ile isim arasinda 500 metre var. İnanmazsanız diye gorsel ekledim sol ustte bakabilirsiniz.

BİMCELL her yerde çekmiyor.

Mesela benim evde çekmeme sorunu var. Görüşme yaparken ses problemi yaşıyorum ama sokağa çıkınca ya da balkona çekiyor.

BİMCELL bu hızlara ulaştığından emin misiniz? (bilmediğimden soruyorum) evin duvarları sert geldiğinden sinyalı tam alamıyor olabilir. Türk Telekom kullandığım zamanda aynı şeyi yaşıyordum ama bende geri TT'ye döneceğim.(Acaba Bimcell arasına sinyal olayı aynı oluyor mu emin olamıyorum deneyimli olarak neler söyleyebilirsiniz ?)

Yeni konular

Geri
Yukarı