Elektronik BİM'de PS5 22.500 TL

O yüzden PC +DualSense alıp 75 TL'ye ortak hesaptan saydıklarınızı alıp öyle oynuyor millet. Devir ekonomi devri.

Ben şahsen bilgisayar sahibiyim. 2 sene önce topladım. Üzerine kata kata yükseltiyorum. Allah'tan zamanında Steam'den topladım indirimdeyken oyunları. Şimdi ama 1 oyun almak için uzun uzun düşünüyorum. PlayStation sahibi kişilere bol şans diliyorum.

Ya ben de almak istiyorum ama az önce PS Store'a girdim vazgeçtim. Bir tek 22.500 vermekle kurtulmuyorsun ki bu işten. Spider-Man 2 1.999 lira akıl kârı değil. Last of Us 2 1250 Lira. Ne hale geldik. Yeter, bu nedir, bu nasıl bir hayat.
Oyunlarla da kalmıyor online hizmetlerden yararlanabilmek için bir de PS Plus Deluxe üyeliği almak gerekiyor. Yıllık 2740 lira.

Ben şahsen bilgisayar sahibiyim. 2 sene önce topladım. Üzerine kata kata yükseltiyorum. Allah'tan zamanında Steam'den topladım indirimdeyken oyunları. Şimdi ama 1 oyun almak için uzun uzun düşünüyorum. PlayStation sahibi kişilere bol şans diliyorum.
Düşünme hocam ben de çok düşündüm doğru yolu torrent ile buldum. Önceden forumda korsana destek yoktu ona bile artık dikkat edilmiyor eskisi gibi. Çünkü şartlar ortada oyun alamıyoruz.

Ya ben de almak istiyorum ama az önce PS Store'a girdim vazgeçtim. Bir tek 22.500 vermekle kurtulmuyorsun ki bu işten. Spider-Man 2 1.999 lira akıl kârı değil. Last of Us 2 1250 Lira. Ne hale geldik. Yeter, bu nedir, bu nasıl bir hayat.
Dediğiniz rakamları veren çok az dostum. Bende de PS5 var pri-sec hesap şeklinde 250-300 e bir çok oyunu bulabiliyorsun hatta emin ol PC den çok daha uyguna bile geliyor oyunlar çünkü PC de aynı anda 2-3 hesaptan oynayamazken PS da oynanıyor.

Dediğiniz rakamları veren çok az dostum. Bende de PS5 var pri-sec hesap şeklinde 250-300 e bir çok oyunu bulabiliyorsun hatta emin ol PC den çok daha uyguna bile geliyor oyunlar çünkü PC de aynı anda 2-3 hesaptan oynayamazken PS da oynanıyor.
Çoğu yeni oyunu 25 liraya PC'den ortak hesap alıp 20 kişiyle aynı hesapta oynayan ben buna güldü.

Şok'ta da iki tane şu fiyatlarda PS5 mevcut şu anda. Sanırım konuda bahsedilen ile aynı model ama kaç tane kol var anlayamadım: Görsel de 1 tane gözüküyor, açıklama kısmında kolla alakalı herhangi bir bilgi yazmıyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    197,6 KB · Görüntüleme: 221
  • Ekran Alıntısı 2.PNG
    Ekran Alıntısı 2.PNG
    130,3 KB · Görüntüleme: 223
PS5 + kol + oyunlara vereceğin parayı laptop + Kol'a versen daha ucuz olur hem de istediğin oyunu oynarsın. Bilerek laptop dedim taşınılabilir olsun diye.
/2 FPS

PC den daha ucuz neredeyse şu steam dolar olayından sonra. (ikiside var genel kıyaslama)

Geri
Yukarı