BİM'den SteelSeries Arctis 1 alabilen var mı?

Mağazada varmış birisi bana yakın ama şimdi kim gidip alacak. Z906 ses sistemi var kulaklıklara göz ucuyla bile bakamıyorum. 😂

Şahsen bende de o olsa kulaklığa bakmam ne bakacağım. Rekabetçi oyunlarda bile o sistem ile oynamak zevk verir.

Odanın dört köşesine koyacaksın uygun yerlere sonra keyfine bak.

Şahsen bende de o olsa kulaklığa bakmam ne bakacağım. Rekabetçi oyunlarda bile o sistem ile oynamak zevk verir.

Odanın dört köşesine koyacaksın uygun yerlere sonra keyfine bak.

RDR2 oynarken de çevre ve doğa sesleri çok güzel oluyor odanın içerisinde.

RDR2 oynarken de çevre ve doğa sesleri çok güzel oluyor odanın içerisinde.

1 kere 4+1 olarak test etme şansım oldu BF1'in hikaye modunda. Oynarken arkadan bir ses geldi "İTİN DÖLLERİ" diye, bu sesin gelmesi ve benim arkamı dönemem bir oldu.

Çok değişik ama çok güzel bir deneyim idi eğer bütçem olursa ben de kendi odama aynısını yapmayı düşünüyorum.

Elimde Creative sbs A300 var ama onunda bir tarafı canı sıkılınca ses veriyor sıkılmayınca vermiyor. 2+1 ses kalitesi çok hoşuma gidiyor senelik ama hala sesi iyi.

Aldım almasına ama iyi mücadele verdim. 1.5 saat erken gidip yağmurun altında sıra bekledim. Değdi mi orası tartışılır. Ben şimdilik halimden memnunum. SteelSeries markasını hep çok sevdim, hala da çok seviyorum. Lakin böyle bir indirime bizi muhtaç bırakmaları gerçekten büyük bir rezillik. Yanlış anlamayın markada bir suç yok dolar kurunun yüksekliği, vergilerin artması ve aracı firmaların koydukları kâr yüzünden fiyatlar uçmuş durumda. Sırada en az 50-60 kişi vardı gerçekten bizleri bu hallere girmeye muhtaç bırakanlara lanet okuyorum. Her neyse ürün ilgili denecek pek bir şey olduğunu düşünmüyorum, bundan önce seneler boyunca SteelSeries Siberia v2 modelini (Ben bu kulaklığı 2014 te 250 TL ye almıştım o zaman bu zamandır yüzümü hiç kara çıkartmadı.) kullanmış biri olarak yine sevdiğim ses kalitesini bu kulaklıktan da alabildim. Kulağımızı koyduğumuz yerler aşırı rahat ve bez oldukları için kulakları rahat ettiriyor. Mikrofonu ise pek beğenmedim yine de idare eder. 350TL ye değer mi elbette değmez. Almak isteyen arkadaşlar varsa bence ellerinden gelen fiyatı biriktirip en kalitelilerini almalarını öneriyorum. 350TL asla fiyat/performans ürünü değildir benim gözümde. Benim almış olma sebebim de bütçemin buna yetmesiydi. Bütçesi bu seviyelerde olan arkadaşlara indirim kovalamalarını öneriyorum. Bu ürün bir kez indirime girdiyse bir kez daha hayli hayli girer. Genel olarak kulaklık gayet güzel bugün alamamış arkadaşlar üzülmesin eminim birçok yerde bu fiyatlara düşecektir. O zaman belki bundan çok çok daha iyi kulaklıklar bu fiyatlarda olur. Umarım herkes istediği şeyleri bir gün elde eder.

1 kere 4+1 olarak test etme şansım oldu BF1'in hikaye modunda. Oynarken arkadan bir ses geldi "İTİN DÖLLERİ" diye, bu sesin gelmesi ve benim arkamı dönemem bir oldu.

Çok değişik ama çok güzel bir deneyim idi eğer bütçem olursa ben de kendi odama aynısını yapmayı düşünüyorum.

Elimde Creative sbs A300 var ama onunda bir tarafı canı sıkılınca ses veriyor sıkılmayınca vermiyor. 2+1 ses kalitesi çok hoşuma gidiyor senelik ama hala sesi iyi.

2+1 yeterli fazlasıyla. Böyle kablo fazlalığı oluyor bilgisayar çevresinde, daha geniş odada televizyon ve konsol için daha uygun olur bu tarz 5+1'ler.

9 da gittim teyze onumdeydı sağ olsun sırayı bana verdı alldım cıktım. Arkamda bir ordu Zula tayfası BİM'e yürüyüş yapıyolardı.

Ben de 9 da gittim 4 tane teyze vardı 10 da açılıyor burada. O teyzelerin hepsi iplik için gelmişler, gittiğim gibi teyzeler yer verdi kapıya yapıştım. Sonra büyük bekleyiş başladı. Teyzeler bana yer verdiği için onlara iplik kapma görevi verdiler bana. Yalan diyorsam ne olayım saat 9:55 kapıda 20-25 arası iplik için gelmiş teyze, 4-5 tane de kulaklık için gelmiş genç arkadaşlar vardı. Hepsine sert bir bakış attım, bir tırstılar :). Daha sonra girdim içeri hem mouse hem de kulaklıktan birer tane gelmişti. Gittim ikisini de aldım. Şunu da söyleyeyim eğer daha fazla olsaydı alıp aldığım fiyata satıcaktım burada duyurup. Çünkü çoğu yerde maalesef tanıdıkları olanlar stokları tüketmişler.

Yeni konular

Geri
Yukarı