BİM'den SteelSeries Arctis 1 alabilen var mı?

Hocam aldım ben de ancak mikrofonunu çalıştıramadım uzatma ile bağladığım halde. Sizde var mı böyle bir sıkıntı?
Bende öyle bir sıkıntı olmadı. Direkt taktım çalıştı. :/
Şimdi aklıma geldi, kulaklığın arkasında mikrofonu açıp kapatan bir bölüm var. Belki o kapalı olabilir. @Elassar

Son düzenleme:
Mikrofon jak'ını mikrofon girişine taktınız mı?

Eğer windows 10 kullanıyorsanız uzatma kablosunun ucunu takınca, sağ altta ne taktığınızı soracak. Oradan mikrofonu seçin.

Görev çubuğundaki ses kısmına basın. Üstte High Definition Audio Aygıtı seçili mi ona bakın. Eğer olmuyorsa görev çubuğundaki ses tuşuna sağ tık yapın uzamsal sesi aktif edip deneyin. O da olmuyorsa iade etmekten başka yapılacak bir şey yok gibi gözüküyor.

Bende öyle bir sıkıntı olmadı. Direkt taktım çalıştı. :/
Şimdi aklıma geldi, kulaklığın arkasında mikrofonu açıp kapatan bir bölüm var. Belki o kapalı olabilir. @Elassar
Tamamdır. Hepinize teşekkür ederim. Ses sürücüsü dahil olmak üzere birkaç sürücüyü güncelledim ve çalıştı. Şimdilik bir sıkıntı yok.

Ben de aldım ama ses seviyesi az geldi. TUF B450 Plus anakartım var, ses sürücülerini yükledim fakat yine az. Anakart yerine kasaya takınca ses artıyor ama şuan kullandığım Gamepower Warlord'dan her koşulda daha az ses veriyor. SS'ten böyle bir ürün beklemezdim, ses kaliteli fakat az. Çözüm bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Geri
Yukarı