Bina Arasında Mangal Yapan Kişiyi Nereye Şikayet Edebiliriz?

Video çek, CİMER'e yaz.

Kişinin ismini, kaldığı adresi vs. ekleyebilirsen çok daha iyi sonuç alırsın.

CİMER şikayetlerinde isim anonim kaldığı için çekinmene gerek yok ama videoyu izleyebilirler haberin olsun. Evin camından çekmek yerine sokaktan çaktırmadan çekmen daha mantıklı olur.

Benim başımda alt komşu belası var. Gündüz çıtları bile çıkmaz ama gece eşya çekerler, mutfakta gürültü eder vs. aklına ne gelirse yapıyorlar.

Konuşmayı denedim, gürültü yapmadıklarını vs. söylediler, 2 komşu anlaşıp CİMER'e yazdık. Kuzu gibi oldular. Gece yarısı başlayıp saatler süren gürültü artık bitti ama daha insan edemedik. Gece tezgaha bir bardak koyuşu var sanarsın elinden tencere düştü.

Siteye taşınmak vs. hikaye geliyor. Maddi durumu iyi, eğitim seviyesi yüksek olup ahırda yaşadığını sanan çok insan var.

En güzeli müstakil ev ama bütçe yetmiyor. Yemin ediyorum memleketimde aç kalmayacağımı bilsem direk müstakil eve yallah...

Video çek, CİMER'e yaz.

Kişinin ismini, kaldığı adresi vs. ekleyebilirsen çok daha iyi sonuç alırsın.

CİMER şikayetlerinde isim anonim kaldığı için çekinmene gerek yok ama videoyu izleyebilirler haberin olsun. Evin camından çekmek yerine sokaktan çaktırmadan çekmen daha mantıklı olur.

Benim başımda alt komşu belası var. Gündüz çıtları bile çıkmaz ama gece eşya çekerler, mutfakta gürültü eder vs. aklına ne gelirse yapıyorlar.

Konuşmayı denedim, gürültü yapmadıklarını vs. söylediler, 2 komşu anlaşıp CİMER'e yazdık. Kuzu gibi oldular. Gece yarısı başlayıp saatler süren gürültü artık bitti ama daha insan edemedik. Gece tezgaha bir bardak koyuşu var sanarsın elinden tencere düştü.

Siteye taşınmak vs. hikaye geliyor. Maddi durumu iyi, eğitim seviyesi yüksek olup ahırda yaşadığını sanan çok insan var.

En güzeli müstakil ev ama bütçe yetmiyor. Yemin ediyorum memleketimde aç kalmayacağımı bilsem direk müstakil eve yallah...
Cimere şikayet edebileceğimizi bilmiyordum söylediklerinizi yapıcam.Keşke dediğiniz gibi imkan olsa memleketime gitsem arkama bile bakmazdım.İnsan evine gelince huzur bulmak ister resmen sinir hastası oldum.

İmkan varsa diğer komşularınızla konuşun. Onlarda şikayet etsin.

Şikayet sayısı artınca caydırıcılık ciddi derecede artıyor.

Şimdi siz şikayet ettikten sonra muhtemelen polis karakoluna gidip ifade verir ve işlem yapılır. Ardından zabıta gelir vs. biraz uğraşırlar, başları ağrır. Aklı selim kişilere denk gelirse para cezası alır.

Haftada 3 kere et alıp mangal yakacak kadar parası varsa piknik alanına gidebilecek parası vardır.

Resmini çek, kameraya kaydet, önce bir kanıtın olsun.
Sonra çevre sakinleriyle anlaş, imza atsınlar ve dilekçe ile birlikte savcılığa gönder.
Çevre sakinleri imza atmazlarsa en kısa zamanda orayı terket ve bir siteye yerleş.
Maalesef kardeşim çevre sakinleri haddinden fazla sakin en az 12-13 daire dumandan etkileniyor kimsenın gıkı çıkmıyor maalesef işin bide kötü tarafı bu adamla arkadaş olan birine denk geliriz oda ayrı sıkıntı.

Bu ülke o kadar acayip bir ülke ki bugün bizzat gözlerimle şahit olduğum bir olayı anlatayım. Evimin önündeki boş tarlanın yanında bir araba durdu içerisinden kucağında 5-6 yaşlarında bir çocuk olan kadın indi çocuğun donunu sıyırdı ve o çocuk boş tarlaya kibarca kakasını yaptı. Sonrada hiçbir şey olmamış gibi yollarına devam ettiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı