Binada ankastre kutusu yok

Ankastre dışarıda ve yağmurda su alıyor vs. derseniz bir tık daha iyi ilgili olurlar. Yalan söylemek hoş olmayabilir ama buna mecbur ediyorlar.
Evet hocam da onu kastetmemiştim. Yeni konulan dolap aktif olduğunda beni aktif olacak dolaba bağlamazlarsa, arıza kaydı oluştururum diye düşünmüştüm. Şimdi söylersem şuanki bağlı olduğum dolapta kalırım geçirmezler diye korkuyorum

T-7 eğer sizi kapsamıyorsa yazdıklarınız doğru olabilir.

Detaylı bilgiyi ancak TT müdürlüğünden alabilirsiniz.
Ne yapacağımı ben de bilmiyorum şuan. Bir haftaya kalmadan PC toplayacağım fakat bu internet hızıyla ne kadar sorunsuz oynarım o da merak konusu benim için.
Türk telekom saçma sapan iş yapıyor 2 ay olacak hâlâ bir kutuyu aktif etmediler çok zor olmamalı arkadaş. Her gün sorgulama sitelerine girmekten bıktım yemin ederim.

Saha dolabının tamamlanma süresi 3-4 ayu buluyor. BTK onayı, bilmem ne testi vs. liste kabarık.
Genelde 1-2 ayda bitiyor diyorlardı forumdakiler ama neyse bekleyeceğiz artık... bu kadar beklememe ve o dolap 50mt uzaklıkta olmama rağmen binama hizmet vermezse o zaman ciddi üzülürüm işte.
Saha dolabının tamamlanma süresi 3-4 ayu buluyor. BTK onayı, bilmem ne testi vs. liste kabarık.
Sonunda aktif olmuş hocam. Uzun süredir bekliyordum sonunda 2 ay sonra tamamlandı şimdi sırada paket yükseltmek var

Dosya Ekleri

• IMG_20201113_145149.jpg
    IMG_20201113_145149.jpg
    62,3 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı