Binance Pool hakkında görüşleriniz neler?

Binance de mh da düştü benim.
Normalde 176-180 olan mh 1 gündür 150 lerde geziniyor.
Rig de bi değişiklik yok, aynı mh ı gösteriyor ama pool sabit bi şekilde yaklaşık 30 mh düştü.
Vpn tavsiye ediyorum ben böyle durumlarda, bende de bir düşüş vardı, VPN ile Romanya'ya bağlandığımdan beridir sorun yok.

Binance kullanıyorum 10 saattir sabit 50 mh kazıyor ama Binance pool sitesinde 15 mhs gösteriyor 24 saatlik ortalama olarak, günlük ödüyor ama az ödedikten sonra ne farkeder programı değiştirmek lazım acaba? Nbminer kullanıyorum, Ethermine daha stabildi neyse oonu gösteriyordu

arkadaşlar binance pool la alakalı değil ama google da gezinirken bir başkasının hesabına girmiş bulundum. biz 20-50-100 mh/s , 3-5-10 dolar :D adamın kazım gücü ve günlük kazancına bakar mısınız , aylık 70.000 doları geçiyor kazancı :D
günlük 2400 dolar vay beeeee

Dosya Ekleri

• aaaaaaa.jpg
    aaaaaaa.jpg
    49,3 KB · Görüntüleme: 154
Çok anlamamakla birlikte ben de pool ve Speed mh/s oranlarında farklılık olduğunu gördüm. Ortalama 29-30 mh/s kazım yaparken yüklediğim görseldeki gibi düşük mh alıyorum. Bunun sebebi nedir? Lolminer indirdim Binance pool hesabıma günlük para yatıyor. Daha önce 2miners kullanmıştım. 0.05 kazım yapmam gerektiğini bilmiyordum. Fakat orada daha yüksek kazanım elde ediyordum.

Dosya Ekleri

• mh.png
    mh.png
    22,9 KB · Görüntüleme: 111
arkadaşlar binance pool la alakalı değil ama google da gezinirken bir başkasının hesabına girmiş bulundum. biz 20-50-100 mh/s , 3-5-10 dolar :D adamın kazım gücü ve günlük kazancına bakar mısınız , aylık 70.000 doları geçiyor kazancı :D
günlük 2400 dolar vay beeeee

anlamadım ayda 70.000 dolarmı dedin.
abimiz günde 338660 dolar alıyor. 🥳

338bin dolar.PNG

Yeni konular

Geri
Yukarı