Binance Pool hakkında görüşleriniz neler?

İlk denemeyi Phoenix Miner ile yaptım ama 8 saatte ancak 1 saatlik ETH yüklendiğini gördüm. Sonra Claymore'a geçtim ve Ethermine'da kazandığımdan biraz daha fazla bir miktar kazanmaya başladım.

Kısaca BinancePool'da şu anda daha fazla kazıyorum.
Son olarak hocam şu resimdeki kısmı açıklar mısınız? Bugünkü tahmini gelir ne demek? Gün içerisinde kazanacağım miktar ise neden bu kadar az? Ethermine'daki tahmin gibi hıza göre değer vermek yerine zamanla mı artacak?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    7,5 KB · Görüntüleme: 259
Son olarak hocam şu resimdeki kısmı açıklar mısınız? Bugünkü tahmini gelir ne demek? Gün içerisinde kazanacağım miktar ise neden bu kadar az? Ethermine'daki tahmin gibi hıza göre değer vermek yerine zamanla mı artacak?
Oranın çok düzgün çalıştığını düşünmüyorum. Ortalama günde 0.00185 ETH kazıyorum ama bugünkü tahmini değer kısmında 0.000407 yazıyor.

Ekran Görüntüsü (134)_LI.jpg

Hocam, sorması ayıp, bu Binance Pool'a nasıl kaydoluyoruz? Benim binance hesabım var, ama Pool kısmına girdiğimde hiçbir şey analamadım.

Hocam, sorması ayıp, bu Binance Pool'a nasıl kaydoluyoruz? Benim binance hesabım var, ama Pool kısmına girdiğimde hiçbir şey analamadım.
Kayıt olmanıza gerek yok sağ üstten giriş yapın. Sonra da yine sağ üstten "madencilik hesabına" tıklayıp hesap oluşturun.

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    36,8 KB · Görüntüleme: 232
Teşekkür ederim hocam. Şimdi adresi girdim. Şimdi hem ethermine, hem de binance pool'da binance hesabım var. Para hangisine gidecek 😅 .
... Hocam kırmızıyla çizdiğim yerde Binance Pool'da oluşturduğunuz madenci adını girdiğiniz vakit binance pool'da kazım yapmaya başlayacaksınız. İsterseniz kodu atayım (Claymore için)

GPU_FORCE_64BIT_PTR 0
GPU_MAX_HEAP_SIZE 100
GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
GPU_SINGLE_ALLOC_PERCENT 100

EthDcrMiner64.exe -epool ethash.poolbinance.com:8888 -ewal BINANCEPOOLADINIZ -epsw x -rxboost 1 -eworker İSTEDİĞİNİZBİRŞEYYAZIN

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    3,1 KB · Görüntüleme: 263
... Hocam kırmızıyla çizdiğim yerde Binance Pool'da oluşturduğunuz madenci adını girdiğiniz vakit binance pool'da kazım yapmaya başlayacaksınız. İsterseniz kodu atayım (Claymore için)

GPU_FORCE_64BIT_PTR 0
GPU_MAX_HEAP_SIZE 100
GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
GPU_SINGLE_ALLOC_PERCENT 100

EthDcrMiner64.exe -epool ethash.poolbinance.com:8888 -ewal BINANCEPOOLADINIZ -epsw x -rxboost 1 -eworker İSTEDİĞİNİZBİRŞEYYAZIN
Hocam anlamadığım nokta cüzdan kodu girmiyoruz, yani direk binance pool hesabımıza mı aktarıyor etherleri?

EthDcrMiner64.exe -epool stratum+tcp://ethash.poolbinance.com:8888 -ewal BINANCEPOOLADI.WORKERISMI -mode 1 pause

Kendi kullandığım kodu da bırakayım. -mode 1 Claymore dual mining yapabildiği için o özelliği kapatmaya yarıyor. Kapatmasak bir şey olur mu bilmiyorum ama yukarıdaki kod ile 4 - 5 gündür stabil kazım yapabiliyorum.

Bu arada ben önce kendi Binance hesabıma girip daha sonra pool hesabını oluşturdum. Biraz karışık yapmışlar sistemi.

Yeni konular

Geri
Yukarı