Binance Pool hakkında görüşleriniz neler?

@Pirateinthesky @Satanay

Hocam, 18 TL kazanmışım bugün. Çok az değil mi? 26.8 Mh/s ile kazmama rağmen, 24 Mh/s'den baz almış. Ethermine her gün 4 dolar kazanacağımı söylüyordu.

Arkadaşlar, şöyle bir bilgilendirme yapayım:

Ethermine üzerinden 1 haftada 0.01 ETH kazdım. Bu da TL olarak 117 TL'ye eşit.

Binance Pool üzerinden 1 günde 18 TL kazdım, bu da haftada 120 TL'ye eşit.

Binance Pool üzerinden 24 saat kazım ile daha çok kazanırsınız, fakat para sürekli dalgalı olarak yatar. Ben daha fazla kazanmayı umuyordum. Ethermine bana günlük 4 dolar vaat etmişti.

@Pirateinthesky @Satanay

Hocam, 18 TL kazanmışım bugün. Çok az değil mi? 26.8 Mh/s ile kazmama rağmen, 24 Mh/s'den baz almış. Ethermine her gün 4 dolar kazanacağımı söylüyordu.

Arkadaşlar, şöyle bir bilgilendirme yapayım:

Ethermine üzerinden 1 haftada 0.01 ETH kazdım. Bu da TL olarak 117 TL'ye eşit.

Binance Pool üzerinden 1 günde 18 TL kazdım, bu da haftada 120 TL'ye eşit.

Binance Pool üzerinden 24 saat kazım ile daha çok kazanırsınız, fakat para sürekli dalgalı olarak yatar. Ben daha fazla kazanmayı umuyordum. Ethermine bana günlük 4 dolar vaat etmişti.
Hocam ETH fiyatları çakılıyor, havuz da bu yüzden daralıyor, havuzdan aldığın pay, ETH fiyatları vs. Bunlar geliri etkiliyor.

Hocam peki her gün 17, 20 TL arası almak mı yoksa her hafta 120 TL almak mı ?
Hocam şahsi görüşüm günlük olarak paramı almak ancak ETH son zamanlarda güven vermemeye başladı, çok inişli çıkışlı bir grafiğe sahip, spekülasyonlar da arttı, günlük paraya ihtiyacın yoksa haftalık almak daha mantıklı bence.

Hocam peki her gün 17, 20 TL arası almak mı yoksa her hafta 120 TL almak mı ?
Hocam şöyle diyeyim fazla bile almışsınız. Ufak bir hesaplayıcıya giderseniz görürsünüz. Şu son 2 günde ETH çakıldı resmen. Birkaç gün önce $4 olabilir ama şu anda hesaplayıcılar bile gelirinizi $2.30 gösteriyor.
Screenshot_1.png

Ben RTX 3070 ile kazıyorum.
Ortalama 60-63 mhs ile 2 gündür 40 TL yatıyor.
Günlük eth ise 350-400 küsür arası değişiyor.
siz de binance pool mu kullanıyorsunuz? ne kadar kazdığımı içindeki parayı ve nasıl çekeceğim hakkında hiç bir bilgim yok sadece aktif görünüyor havuzda :D ve 60 ile kazmama rağmen 35-40 civarı görünüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı